הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

אדריכלות פנים


אדריכלות פנים היא תחום מרתק בענף התכנון והעיצוב

תחומי טיפולה של אדריכלות פנים הם רחבים ומתפרסים על פני בתי מגורים, חנויות, קניונים, בתי עסק. תחומי טיפולו של אדריכל פנים מתחילים בהכרת הבית או המבנה, הבנת יעדי המקום וכמובן מתן תשומת לב אישית לכל מאפייני המקום והסביבה, אדריכלות פנים נעשית במטרה ליצור לכל לקוח חוויית שהות נעימה ומרגיעה במקום אליו הוא רגיל, בין אם מדובר בביתו הפרטי ובין אם מדובר במשרד בו הוא שוהה רוב שעות היום. אדריכלות פנים תמיד תשים דגש על חשיבה מושקעת בתכנון שייתן מענה הולם לשנים ארוכות. תכנון כזה חייב לקחת בחשבון את התפקודים השונים של אזורי הבית השונים, עליו להיות נוח ומובן לדיירי הבית.

 

אדריכלות פנים

עיצוב בהתאמה אישית לכל לקוח ולקוח

אחד המכשולים העומד בפני עיצוב פנים הוא תכנון העונה על הגדרות של טעם ואסתטיות אך אינו עומד במבחן המציאות. אדריכלות פנים במיטבה תבין ותקרא נכון את הזרימה ההרמונית בין חללי המבנה, ותדאג לעיצוב החלל כך שיתאים לאורח חיי הדיירים. זווית ההסתכלות של הדיירים חשובה ביותר - אדריכלות פנים משקפת נכונה את האופי , דרך החיים, וההתנהלות של הדייר, והיא משמשת לאלו מעין בבואה.

 


אדריכלות פנים

דורית אריזון מנדבת עבורנו מספר פרטים ונתונים על העבודה המורכבת של אדריכלות פנים

1.הצעד הראשון של עבודת אדריכלות פנים מתחיל בשלב התכנון הראשוני של הבית או המשרד. בפגישה המתקיימת במקום ותוך סקירת המאפיינים הייחודיים לו, אנו מגבשים קונספט המותאם למבנה ולדיירים כאחד.

2.בחירה במעצב מסוים היא הבעת אמון במעצב, במקצועיות שלו ובאמינות שלו. המעצב או האדריכל שעושה עבודת אדריכלות פנים מלווה את הדיירים לתקופה ארוכה, מייעץ להם בהחלטות לא פשוטות.

3.רצוי מאוד לבחור אדריכל או מעצב פנים שאתם סומכים עליו כי הוא זה שיעמוד לצידכם בסבלנות ויסייע לכם לעבור תקופה לא פשוטה זו בדרך הטובה ביותר.


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics