הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

אודותדורית אריזון מעצבת פנים, משלבת טעם טוב, מקוריות ויצירתיות עם יכולות עסקיות, ניהול פרויקטים, התכנסות
לתקציבים וראייה רחבה לטווח ארוך של תמונה כוללת.

תחילת דרכה כמעצבת גראפית, משם המשיכה
לתפקידי מכירות ושיווק ובמשך 15 שנה מלאה שורה של תפקידים בתחום הניהול בעולם העסקי. בשנת 2000 יזמה והקימה יחד עם בן זוגה רענן אריזון את חברת "רענן בשטח", המנוהלת כיום על ידי רענן. במסגרת תפקידה שוב נתנה ביטוי לאהבת העיצוב, תוך תכנון ועיצוב של מאות אירועים פרטיים ואירועי חברות מן הבולטות בעולם העיסקי, משם המשיכה לעיצוב בתים, פנים וחוץ
.

 


דורית  אריזון   מעצבת פנים,   מאמינה  שעיצוב   הפנים   הינו ראייה כוללת ומורכבת של המכלול - פנים וחוץ.  לכך  מצטרפים אופי וצורכי הלקוח, כיווני אוויר והסביבה אשר מזינים האחד את השני.
 ניצול נכון של הפוטנציאל, יאפשר קבלת הרמוניה ונועם.

דורית  אריזון  מביאה  ללקוחותיה "אריזת חלומות" הכוללת את אהבת העיצוב  וכישרון  יחד  עם  יכולת עיסקית  מוכחת  לניהול  עיצוב ביתכם במסגרת תקציב, לוח זמנים, ניהול ספקים וקבלני המשנה.
חוויית העיצוב באה  לידי ביטוי  כבר  בשלב הפגישה הראשונה,הקשבה  להגדרת הצורך וה"חלום"  דרך גיבוש הרעיון, תכנית העבודה,  בחירת  החומרים,  הרהיטים חפצי הנוי, ליווי בעלי המקצוע לקבלת החוויה המעוצבת.

חלקת אלוהים הפרטית שלכם..
כן, לפעמים חלומות מתגשמים.

 

  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics