הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

מעצבות פנים


מעצבות פנים מקצועיות לעיצוב הבית

עיצוב הבית היא משימה שיכולה להיות מאוד מרתקת ומספקת, והיא יכולה להיות גם מאוד מלחיצה ומטרידה. עולם העיצוב, ולא משנה באיזה תחום עיצוב מדובר, הוא עולם מקצועי הנשען על עקרונות ברורים, תאוריות עיצוב ופרקטיקות שנבנו לאורך שנים של התפתחות התחום. בניגוד למה שרבים חושבים, עיצוב הוא לא עניין של טעם אישי, אלא של רמה מקצועית, ואם אתם רוצים לעצב את הבית שלכם על פי מיטב כללי העיצוב וליהנות מבית מעוצב שעושה וואוו בלב, אתם רוצים למצוא מעצבות פנים מומלצות שינחו את תהליך העיצוב כולו.

מעצבות פנים

בחירת איש המקצוע שיעצב את ביתכם

בחינת מעצבות פנים ובחירת המעצבת המתאימה לכם ביותר הוא חלק בלתי נפרד מתהליך העיצוב עצמו, רק שאת החלק הזה אתם צריכים לעשות בעצמכם. בתהליך הבחינה, חשוב ללמוד לא רק על הניסיון המקצועי, ולא רק לבחון את תיק העבודות, שהם כשלעצמם שני אלמנטים חשובים ומרכזיים בתהליך הבחינה, אלא גם בדיקה של הכימיה ביניכם, האופן בו מאפשרת לכם מעצבת הפנים להביע את הרעיונות שלכם ואת ההעדפות האישיות שלכם, ובמקביל גם מנחה, מובילה, בולמת כשצריך ומאיצה כשצריך.במידה ותהיו מעוניינים בחברת ריצוף המתמחה בקרמיקה נשמח להמליץ.

אשת מקצוע בעלת ניסיון וידע מקצועי נרחב

דורית אריזון היא מעצבת פנים בעלת רקורד עיצוב פנים בשורה ארוכה של בתים פרטיים ודירות, בתים חדשים בתהליכי בנייה ובתים בשיפוץ. בדומה לשורה של מעצבות פנים מומלצות, דורית מבינה היטב את תפקידה בתהליך העיצוב, ועושה את כל הנדרש על מנת להביא לידי ביטוי את העדפות לקוחותיה, תוך שמירה על מסגרת מקצועית, חשיפת הלקוח לכל האפשרויות ומתן הכוונה והנחיה מקצועית לתהליך כולו, לרבות גיוס ותיאום בין אנשי מקצוע מעורבים.


מעצבות פנים במרכז

חוויית שירות ועיצוב יוצאת דופן

אם אתם מחפשים מעצבות פנים ואם אתם רוצים לעבור חוויית עיצוב יוצאת דופן שתיתן דרור לחלומות והרעיונות שלכם, אך תעשה את זה על פי עקרונות העיצוב המקצועיים, בכל סגנון עיצוב שתבחרו, צרו קשר עוד היום עם דורית אריזון בטלפון 054-5670700, ונוכל לקבוע פגישת היכרות מקצועית בה תוכלו לקבל את כל התשובות וכל הידע הדרוש לכם כדי להחליט כיצד להמשיך הלאה.


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics