הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

מעצבי פנים מובילים


מעצבי פנים מובילים בכל סגנונות העיצוב

עיצוב פנים הוא עניין שעולה לא מעט כסף, ולאו דווקא בגלל עלויות איש המקצוע האחראי על תהליך העיצוב, אלא בגלל העלויות הגבוהות הכוללות של הפרויקט כולו. אנשים רבים ממתינים במשך שנים ארוכות על מנת לחסוך את הכסף הנדרש לעיצוב הבית שלהם, ובהתאם לכך, כאשר מגיע הרגע חשוב מאוד לעשות את הדברים בצורה נכונה, ולהתחיל כבר בשלב של איתור מעצבי פנים מובילים, שלב שהוא חלק בלתי נפרד מתהליך העיצוב כולו.

מעצבי פנים מובילים

יכולת, ידע מקצועי ועקרונות מקצועיים

עולם עיצוב הפנים הוא עולם סופר מקצועי, המחייב הסמכה מקצועית, היכרות עם עקרונות העיצוב המקצועיים וניסיון ארוך שנים בשלל סגנונות עיצוב וסוגי בתים ודירות. בשנים האחרונות אפשר לזהות אנשים בעלי טעם אישי, כשרון אישי ורצון עז להקים עסק עצמאי, המציעים את שירותי העיצוב שלהם, מבלי שיש להם כל הסמכה, ובהיבט זה חשוב להבין שעיצוב פנים הוא הרבה יותר מקצוע של עקרונות, תאוריות וכללים מקצועיים המיושמים על ידי מעצבי פנים מובילים מאשר טעם אישי או כשרון אישי.

אשת מקצוע החיה את עולם העיצוב מדי יום

דורית אריזון היא מעצבת פנים מקצועית ומנוסה, האוחזת בכל ההסמכות הנדרשות בתחום ופועלת מזה שנים ארוכות על פי מתודולוגיות מוגדרות וברורות לעיצוב בתים ודירות מכל הסוגים ולניהול הקשר האישי מול הלקוח. קשר זה הוא מרכיב חשוב עבור מעצבי פנים מובילים, קשר שאופן ניהולו יקבע את היכולת להביא לידי ביטוי את הרעיונות, החלומות וההעדפות האישיות של הלקוח מצד אחד, ולהקפיד על מסגרת מקצועית מהודקת מן הצד השני.

מעצבי פנים מובילים

יוצאים לדרך אל עבר בית החלומות

כדי להתרשם מעבודותיה של דורית אריזון, כדי לבחון את הכימיה שלכם איתה, כדי להבין עד כמה עולם העיצוב הוא גדול ורחב ועד כמה חשוב שלצידכם יהיה איש מקצוע שיגלה לכם אותו, אתם מוזמנים להתקשר עוד היום אל דורית בטלפון 054-5670700 ולקבוע פגישת היכרות ראשונית בה תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש לכם לקבלת החלטה ממקום של בטחון והבנה, ומשם תוכלו לשקול את השיקולים שלכם לפני שיוצאים לדרך לקראת בית החלומות שלכם בכל סגנון שתבחרו.


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics