הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

מעצבת בתים


מעצבת בתים בכל סגנונות העיצוב

עיצוב הבית שלכם הוא אירוע שאולי אנשים אחרים כלל לא מודעים לעצם קיומו, אבל עבורכם זה כרגע מרכז העולם, ועבורכם ישנה חשיבות יוצאת דופן לנהל את התהליך בצורה נכונה שתאפשר לכם להשיג את התוצאה עליה אתם חולמים, ואולי אף מעבר לכך, תוך שמירה על מסגרת התקציב העומדת לרשותכם. בחירת מעצבת בתים היא משימה שלה אתם רוצים להקדיש את הזמן והמאמץ הנדרשים, מתוך הבנה פשוטה שמדובר בחלק בלתי נפרד מתהליך העיצוב כולו, ובמובנים רבים גם אחד השלבים החשובים ביותר בתהליך.

מעצבת בתים

סטנדרטים גבוהים בהתנהלות מקצועית ובינאישית

בתהליך של בחירת מעצבת בתים, חשוב מאוד לשים לב הן להיבטים המקצועיים והן להיבטים הבינאישיים. מצד אחד אתם רוצים למצוא אשת מקצוע שמכירה את עולם העיצוב, את עקרונות העיצוב המקצועיים, את כל האפשרויות העומדות בפניכם ואת הצורה הטובה והנכונה ביותר להביא את כולם יחד לכדי תכנית עיצוב מנצחת, ומצד שני אתם רוצים למצוא אשת מקצוע שאיתה אתם יכולים ליצור חיבור, כימיה, אשת מקצוע שלוקחת בחשבון את הצרכים שלכם וההעדפות האישיות שלכם ויודעת לשלב אותם בצורה מקצועית בתכנית הכוללת.

עבודה על פי מתודולוגיות מקצועיות מסודרות

דורית אריזון היא מעצבת פנים מקצועית, המציעה מגוון רחב של שירותי תכנון ועיצוב פנים, ובהם גם עיצוב בתים פרטיים, עיצוב דירות, עיצוב וילות, עיצוב משרדים וכדומה. דורית מעצבת בתים מזה שנים ארוכות, ובמהלכן בנתה מתודולוגיות מסודרות, המיועדות להביא לידי ביטוי את כל מעגלי הידע שרכשה לאורך השנים, ולאפשר יישום מקצועי של תהליכי העיצוב הן מול הדירה שיש לעצב, והן מול הלקוח, בצורה איכותית, נכונה ואפקטיבית.

מעצבת בתים בתל אביב

התקשרו וגלו את הדברים בעצמכם

כדי להתרשם מעבודתה של דורית אריזון, כדי להבין מול מי אתם צפויים לעבוד וכדי לטעום מהתהליך כבר בימים הקרובים, תוכלו להתקשר אל דורית בטלפון 054-5670700 ולקבוע פגישת היכרות שבה תוכלו להעלות את כל השאלות המטרידות אתכם בנושא, את הדילמות איתן אתם מתמודדים, את החששות שלכם מהתהליך, ולקבל תשובות ומידע מקיף שיסייעו לכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם.


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics