הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

מעצבת מטבחים


יתרונה של מעצבת מטבחים

לא פעם אנשים עומדים בפני דיסוננס- בין הרצון ליצור מטבח מעוצב, (כזה שניתן לראות בקטלוג), לבין היכולת הפרקטית ליצור אחד כזה. אין לטעות שכסף מהווה מכשול כאשר מבקשים ליצור מטבח מעוצב, ועל כן מי שמשתמש בתירוץ זה על מנת להסביר את חוסר שביעות הרצון שלו מהתוצאה, אינו אלא מספק תירוצים. אנשים צרכים להכיר את המגבלות שלהם, להבין היכן הם זקוקים לעזרה מקצועית. על כן כאשר מדובר ברצון לעצב מטבח- יש להכיר בצורך לפנות אל דמות מוסמכת כגון מעצבת מטבחים.

מעצבת מטבחים

שלבים בעשייה

כשמעצבת מטבחים היא איכותית, היא גם תהיה קשובה, תתשאל כשלב ראשוני את הלקוח לגבי צרכים, שאיפות, חלומות, הרגלים, בעיות ויתרונות שנוגעים למטבח, היא תגיע לראות את הטריטוריה המדוברת ורק לאחר שבנתה תמונה שלמה של אופי הלקוח- תעבור אל שלב העיצוב. אלו שלבים נכללים בעיצוב מטבח? ובכן לאחר השלב הנ"ל, יש לעבור אל בניית רשימת סגנונות, מקורות השראה, חומריות, טקסטורות, צבעוניות אפשרית וכדומה, ורק מנקודה זו להתחיל להצטמצם, כאשר כל פעם יש ליישר קו מול הלקוח, כיוון שהוא זה שהולך לעבוד במטבח בסוף היום.

שיתוף פעולה

כשמעצבת מטבחים נותנת טיפ, יש להתייחס אליהם בכובד ראש, אך תמיד יש לשמור נאמנות לאמת שלכם הלקוחות. כמו כן ניתן לצפות ממעצבת מטבחים שתיצור סקיצה של המטבח המוגמר, וזאת על מנת לבחון את התוצאה באופן יותר מציאותי ופחות ע"י ניחושים. כמו כן חשוב מאוד ליידע את המעצבת בנוגע לגובה התקציב אותו ניתן להוציא, וזאת על מנת להימנע ממצב לא נעים בו בסופו של יום צריך לקחת הלוואה לא מתוכננת.

מעצבת מטבחים

חיסכון

אנשים עשויים לחשוב שפנייה אל מעצבת מהווה בזבוז. ובכן לא רק שלא מדובר בבזבוז, אלא גם לא פעם מדובר בחיסכון משמעותי, וזאת כי מעצבת תדע במידת הצורך למצוא פתרונות חסכוניים או חלופיים, מכירה מגוון מקומות שמציעים סחורה טובה במחיר כדאי ובאופן כללי תעשה הכול על מנת לעמוד בתקציב היעד- פרמטר שלא תמיד מתאפשר כאשר פועלים לבד.


מידע נוסף על מעצבות פנים


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics