הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

מעצבת פנים בכפר סבא


מעצבת פנים בכפר סבא עיצוב מותאם אישית ללקוח

לא כל איש מקצוע בתחום העיצוב הוא מעצב פנים, ולא כל מעצב פנים יודע באמת למלא את תפקידו של המעצב בתוך תהליך העיצוב. אנשי מקצוע רבים נוטים לאבד את האיזון בין המשקל של היכולות, הידע והניסיון שלהם בעולם העיצוב, ובין ההעדפות, הרצונות והשאיפות של הלקוחות שלהם. מצד אחד, מעצבי פנים הממוקדים בהקשבה אינטנסיבית ללקוח, ורצון למלא את רצונו בכל מחיר, מה שמוביל בסופו של דבר לתוצאה שיכל הלקוח להגיע אליה בעצמו, ובדרך כלל נראית ככזאת שלא בוצעה על ידי איש מקצוע, אלא על ידי הלקוח עצמו. מצד שני, מעצבי פנים הממוקדים כולם בטעמם האישי, בשאיפות שלהם עצמם, בדמיונות שלהם עצמם, ומגיעים לתוצאה שיכולה להצטלם טוב בעיתונות, אבל לחלוטין אינה מתאימה ללקוח ששילם עבורה.

להכיר את אשת העיצוב העומדת מולכם

כאשר אתם מחפשים מעצבת פנים בכפר סבא, אתם רוצים לעבור איתה תהליך של היכרות אישית, הרבה לפני שאתם מדברים על עיצוב. אתם רוצים לבחון את מידת ההקשבה שלה מצד אחד, ואת מידת הנטייה שלה לקחת אחריות אישית מצד שני. אתם רוצים למצוא מעצבת פנים בכפר סבא שתדע מתי היא שואבת מכם אינפורמציה, קולטת את החלומות שלכם, ומתי היא תופסת את המושכות, לוקחת את האחריות על עצמה ומביאה את כל הידע, הניסיון והכלים המקצועיים העומדים לרשותה לידי ביטוי, במטרה אחת ויחידה, לעצב את בית החלומות שלכם. שלכם, ולא שלה.

מעצבת פנים בכפר סבא

 

לשחות בדמיון, ולשמור על מיקוד

עיצוב פנים הוא מקצוע רווי רגשות, שאיפות, ציפיות, יצירתיות וחלומות. קל מאוד לאבד את הכיוון בתוך עולם שכזה, לתת משקל לדברים טפלים, ולהמעיט בערכם של אלמנטים מרכזיים וקריטיים בתהליך העיצוב. קל מאוד לשכוח את המטרה המרכזית, וקל מאוד לשכוח שבסופו של דבר מדובר באיש מקצוע המספק שירות ועובד למען הלקוח שלו, ולא למען עצמו.

הלקוח תמיד בראש

דורית אריזון היא אשת עיצוב בכל רמ"ח אבריה. את ניסיונה בעולם העיצוב בנתה במשך שנים של עבודה קשה בתחום של עיצוב אירועים פרטיים, עיצוב אירועי חברה, ועיצוב פנים עבור בתים פרטיים ומשרדי יוקרה. בכל שנות פעילותה בתחום ועד היום, זוכרת דורית גם את הצד העסקי של עולם העיצוב, את הצד ששומר על הלקוח בראש הפירמידה, את הצד שנותן דרור לדמיון, אך שומר עליו בתוך מסגרות מקצועיות ומסודרות. זאת ההזדמנות שלכם ליצור קשר עם דורית, ולהכיר גישה מקצועית בעולם העיצוב, ולהבטיח יצירה המותאמת לכם כמו כפפה ליד.

מעצבת פנים בכפר סבא


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics