הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

מעצבת פנים במרכז


דורית אריזון, מעצבת פנים במרכז, המשלבת בעבודותיה טוב טעם וייחודיות עיצובית, העולה בקנה אחד עם דרישות לקוחותיה. תהליך העיצוב והגשמת חלומותיהם של לקוחותיה, באים לידי ביטוי באמצעות שימת דגש וחשיבות לצורכי הלקוחות, גיבוש רעיון וסגנון העיצוב, בחירת חומרים ופריטים, וכמובן, עמידה בלוחות הזמנים ובתקציב, אשר נקבע על ידי הלקוחות
 משימת מציאת מעצבת פנים במרכז, עשויה להיות משימה לא פשוטה, אך כאשר לוקחים בחשבון את האלמנטים החשובים, ניתן לחבור אל מעצבת פנים במרכז, אשר תגשים בעבורכם את שאיפות העיצוב והנראות של הבית.

 

מעצבת פנים במרכז

פגישת היכרות עם מעצבת פנים במרכז

השלב הראשון הינו לקבוע פגישת היכרות, במהלכה תוכלו להתרשם מן המעצב היושב מולכם. במהלך הפגישה, מעבר לצפייה בתיק העבודות וחשיבה על קונספציה עיצובית, חשוב שתיקחו רגע ותחשבו, האם המעצבת מתאימה לכם, האם היא קשובה לדרישות שלכם ולמסגרת התקציבית שלכם, האם אתם חשים מספיק בנוח. הכימיה עם מעצבת פנים במרכז אשר תעבוד בצמוד אליכם הינה חשובה ביותר להצלחת הפרויקט.

שאלות שיש לשאול מעצבת פנים במרכז

חשוב מאוד שתהיו ממוקדים במהלך הפגישה עם המעצבת ותשאלו אותה על הניסיון שלה, על פרויקטים דומים בהם לקחה חלק, על תהליך העבודה של עיצוב הפנים, האם יהיה לה זמן לוות אתכם בצורה צמודה או שהיא משמשת כמעצבת פנים במספר פרויקטים במקביל, האם היא תצא אתכם לרכוש את החפצים והריהוט יחדיו – כל אלו יוכלו לכוון אתכם אל עבר בחירת המעצבת.

מעצבת פנים במרכז

הצעת מחיר ממעצבת פנים במרכז

השלב הסופי, לפני שאתם חותמים על חוזה עבודה, הינו שלב קבלת הצעות מחיר. תמיד מומלץ לבדוק לפחות שתי הצעות מחיר שונות על מנת שיהיה לכם מקור השוואה. מעבר למחיר הסופי, חשוב מאוד לתת את הדעת לגבי פרמטרים של ליווי אישי וייעוץ מקצועי לאורך כל הדרך, לוחות זמנים, תהליך העבודה ושינויים שונים.
בחירת מעצבת פנים במרכז היא משימה לא קלה, אך כאשר יושב מולכם אדם קשוב לכם ולצרכים שלכם, להעדפות שלכם ולסגנון שלכם, כאשר יש יד מקצועית ומכוונת, תוכלו להיות בטוחים כי עשיתם את הבחירה הנכונה.

מזמינה אתכם ליהנות מתהליך עיצוב פנים ייחודי ובליווי אישי עד להגשת החלום - דורית אריזון.


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics