הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

מעצבת פנים בסגנון כפרי


מעצבת פנים תיניק לכם את התמונה הכוללת

עיצוב בית בסגנון כפרי היא משימה מורכבת שחייבת להישען על עקרונות מקצועיים לקבלת התוצאה הטובה ביותר. על אף התפיסה הרווחת שעיצוב כפרי זה פשוט שימוש ברהיטים מעץ מלא, המדובר בסגנון מורכב הרבה יותר, המציע מגוון רחב מאוד של אפשרויות, לא רק בהיבט הריהוט, אלא גם בהיבט הריצוף, תכנון החלל הפנימי, הגוונים, המרקמים, התאורה ועוד. כדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר, אתם רוצים שלצידכם תעמוד מעצבת פנים בסגנון כפרי, מעצבת המתמחה בתחום זה, מכירה את כל הקטגוריות בתוך סגנון העיצוב הכולל, ויכולה לפרוש בפניכם את כל האפשרויות הרלוונטיות.

מעצבת פנים

 

אשת מקצוע בכל היבט אפשרי

מעצבת פנים בסגנון כפרי צריכה להיות מעצבת פנים מוסמכת, והיא צריכה להתמחות בעיצוב בסגנון כפרי, ויחד עם זאת, עליה להיות גם אשת מקצוע שיודעת לעבוד עם הלקוח, יודעת להביא את החלומות, הרעיונות וההעדפות האישיות של הלקוח לידי ביטוי, תוך שמירה על מסגרת מקצועית ועקרונות עיצוב מקצועיים. כמו כן, מעצבת הפנים צריכה להיות מסוגלת להציג יכולות גבוהות גם ברמת הביצוע, בגיוס נותני שירות ואנשי ביצוע איכותיים ובתיאום מלא ביניהם להשגת התוצאה הטובה ביותר.

יכולות נרחבות לרוחב סגנון העיצוב

דורית אריזון היא מעצבת פנים בסגנון כפרי, מעצבת מובילה ומנוסה המבצעת מגוון רחב של משימות עיצוב בתים, דירות, וילות ובתי יוקרה, ומציעה מגוון רחב של אפשרויות עיצוב המבוסס על הסגנון הכפרי, לרבות עיצובים כפריים מודרניים, כפרי פרובנס, כפרי קלאסי, כפרי יוקרתי ועוד. דורית מקפידה על כל פרט בהבאת העיצוב הכפרי לידי ביטוי תוך שילוב טכנולוגיות ומנגנונים חדשניים שיספקו את הנוחות הנדרשת מבית מודרני.

מעצבת פנים בסגנון כפרי

התקשרו עוד היום ונוכל לצאת לדרך

כל שאתם צריכים לעשות כדי להבטיח לעצמכם בית מעוצב בסגנון הכפרי הוא ליצור קשר עם דורית אריזון עוד היום בטלפון 054-5670700, ונוכל לקבוע פגישת היכרות ראשונית במהלכה תוכלו לבחון את יכולותיה של דורית, להתרשם מההתנהלות האישית שלה, ולהתחיל תהליך של הצפת רעיונות ובחינה ראשונית, ללא כל התחייבות וללא לחץ לקבל החלטה במקום. התקשרו היום, ובתוך זמן קצר נוכל כבר לצאת לדרך.


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics