הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

מעצבת פנים בצפון תל אביב


על עבודתה של מעצבת פנים בצפון תל אביב

מחשבה מוטעית גורמת לאנשים לחשוב שעיצוב הבית אינו דורש מחשבה יתירה. המגמה הזו מתגברת בעיקר כאשר מדובר על בתים חדשים ומפוארים, דוגמת אלו שניתן למצוא בצפון תל אביב, כאשר אנשים טועים לחשוב שבית חדש אין צורך לעצב. מנגד יש מי שטוענים כי אין טעם להשקיע בעיצוב בית ישן, מפני שממילא הוא חסר פוטנציאל. שתי הסברות המוטעות הללו מבוססות על אי הכרה בדבר כוחו וחשיבותו של מעצב הפנים. האמת היא שדווקא בחללים אלו יש חשיבות רבה לעיצוב הבית על ידי מעצבת פנים בצפון תל אביב.

מעצבת פנים בצפון תל אביב המלצות

מה מבטא הבית שלנו

קחו למשל דירה חדשה בצפון תל אביב. כל מי שנכנס לגור בדירה חדשה מכיר את היתרונות המגולמים בה. עם זאת, בדירות אלו לעתים נעדרת תחושת השייכות והזיקה למקום ולא מעט אנשים נתקלים בקושי ליצור את אותה זיקה שלהם למקום. משום שבית אינו רק ארבע קירות וגג, ומתוך התפיסה שבית משקף עמדות, תפיסות והשקפות ומבטא מעמד וסמלי סטטוס הרי שכדי להביא בית חדש למצב שבו הוא מבטא את האישיות של בעליו, חשוב לעבוד עם מעצבת פנים בצפון תל אביב.

 

מבט כולל

מעצבת הפנים תוכל לעמוד על האופי ועל ההיבטים השונים שמשקפים את המהות של בעלי הדירה, לאבחן ולהבין מהם הצרכים שלהם ובמקביל לבחון את החלל ואת כל מה שניתן לבצע בו. ניתוח של כל המפה, תוך מבט על שייקח בחשבון את כל ההיבטים הרלוונטיים ובמקביל יוכל להתבונן על הפרטים הקטנים ועל הדקויות, יאפשר ליצור בבית מרחב שבו לצד כל האיכויות הפונקציונליות יתקיימו גם כל האיכויות שמבטאות ומשקפות את עולמם הפנימי של דייריו. דורית אריזון היא מעצבת פנים בצפון תל אביב שמתמחה באיתור כל ההיבטים הדרושים כדי ליצור סביבה טובה ונעימה. בתור מעצבת פנים בצפון תל אביב פוגשת דורית אריזון מגוון של נכסים בעלי איכויות שונות ומגוונות ולכל אחד מהם היא מעניקה את מרב תשומת הלב כדי ליצור חלל נעים ומיטיב עבור כל בני הבית. הניסיון רב השנים ותפיסת העולם שרואה בטבע חלק בלתי נפרד מתהליך עיצוב הבית הפכו את עבודותיה של אריזון בתור מעצבת פנים בצפון תל אביב לבעלות מראה ייחודי.

מעצבת פנים בצפון תל אביב המלצות


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics