הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

מעצבת פנים ברמת אביב


מעצבת פנים ברמת אביב, שרואה אתכם מקרוב

בניסיון לאתר את איש המקצוע הטוב ביותר בתחום העיצוב, בעלי בתים רבים המבקשים לעצב את ביתם, עושים כל מה שהם יכולים כדי לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבורם, ובדרך כלל עושים גם טעויות לא קטנות, שיכולות להשפיע מאוד על התוצאה הסופית. כך למשל, אנשים רבים מקבלים את ההחלטה לבצע עיצוב פנים בביתם, מקבלים אותה לאחר שביקרו במקום מסויים שהעניק להם השראה, בבית חברים, במשרד מפואר, או אפילו בעיצוב מדהים שראו בטלוויזיה או בעיתון. הרעיון לקבל השראה ממקומות אחרים הוא רעיון לגיטימי ומועיל, וכך בדיוק צריכים הדברים להתנהל. יחד עם זאת, ההשראה היא לא היצירה, ואת ההשראה הזאת צריך להתאים להעדפות ולחלומות שלכם.

מעצבת פנים ברמת אביב

להיות בראש הפירמידה

מעצבת פנים ברמת אביב שמציעה לכם עיצובים חדשניים על בסיס עיצובים קודמים שעשתה, מבלי לברר מה ההעדפות שלכם, מבלי להעיף מבט באלבום התמונות המשפחתיות שלכם, מבלי להכיר אתכם, מבלי לוודא שזה בדיוק מה שאתם מחפשים, היא מעצבת פנים לא מקצועית. כאשר אתם מחפשים מעצבת פנים ברמת אביב, אתם רוצים להרגיש שאתם עומדים במרכז, שאתם עומדים בראש הפירמידה, אבל אתם גם רוצים להרגיש שיש מישהו שמנחה אתכם, מישהו שלוקח על עצמו את האחריות, שמביא את עצמו אל תוך התהליך, ובתוך כך מייצר עבורכם ערך מוסף משמעותי שלא יכולתם להשיג בעצמכם.

שלם הגדול מסכום חלקיו

זה הוא למעשה המבחן של כל אדם העוסק בעיצוב, בין שמדובר בעיצוב פנים ובין שמדובר בעיצוב אופנה או עיצוב מוצר. היכולת של המעצב לקחת את הלקוח, לשים אותו במרכז, ולהזרים אליו ערך מוסף כמו מעיין נובע. מעצב המבצע בדיוק את מה שמבקש הלקוח, הוא מעצב לא טוב. מעצב המבצע בדיוק את מה שהוא אוהב ועל פי טעמו האישי בלבד, הוא מעצב לא טוב. מעצב טוב הוא מעצב שלוקח הכל יחד, ויוצר שלם אחד הגדול מסכום כל חלקיו, ומשפט זה הוא אולי השורה התחתונה של כל עבודת עיצוב שאי פעם יצא לכם לעשות או להיות מעורבים בה.

גישה משולבת ומאוזנת

דורית אריזון היא מעצבת פנים בעלת ניסיון עשיר עם עבודה עם לקוחות הן במגזר העסקי מול חברות ומפיקי אירועים, והן מול המגזר הפרטי מול בעלי בתים פרטיים ומשרדים. בכל שנות עבודתה, ועד היום, מקפידה דורית לשמר את האיזון שבין הגישה המקצועית, ובין הגישה היצירתית. בין הלקוח ובין התוצר. הכל מתחיל בצעד אחד קטן, וזה הזמן שלכם ליצור קשר עם דורית אריזון, ולהתחיל לבנות את בית החלומות שלכם.

מעצבת פנים ברמת אביב


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics