הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

מעצבת פנים ברמת השרון


למה כדאי לבחור מעצבת פנים ברמת השרון

ההחלטה לעצב את הבית היא החלטה משמעותית וחשובה שעשויה לשפר באופן משמעותי את איכות החיים בבית. ההחלטה הזו אינה פשוטה בעיקר נוכח הקושי של לא מעט אנשים להכיר בעובדה שהם חסרים את הכלים המתאימים לעיצוב חלל הבית. כך למשל לא מעט אנשים טורחים ורוכשים ריהוט יקר ומוקפד, בוחרים אביזרים שונים אולם לא יודעים כיצד לעשות בהם שימוש נכון. התוצאה היא בתים רבים שיש בהם אפשרויות בלתי מנוצלות, ומראה לא מאוזן והרמוני.

לבחור איש מקצוע

מנגד, אפשרות אחרת שיותר ויותר אנשים החלו להפנים כאפשרות מתקבלת על הדעת, היא להזמין מעצבת פנים ברמת השרון שתוכל לבחון את החלל, לעמוד על כל האילוצים המתקיימים בו, לאתר את היתרונות ואת החסרונות שלו ולהתאים לצרכים ולטעם האישי שלכם את הריהוט המסוים ואת החלוקה הנכונה של החלל. ממש כפי שכל בעל מקצוע אחר מסוגל לעמוד על דקויות שאתם בהיעדר ידע מקצועי וניסיון לא תוכלו לזהות, כך מעצבת פנים ברמת השרון תוכל להתבונן על הבית שלכם בעיניים מקצועיות וליצור בו סביבה נעימה.

מעצבת פנים ברמת השרון והמרכז

טעם ותפיסות עולם

חשוב לזכור שמעבר לידע המקצועי, הכרת החומרים והניסיון שעומדים לרשותה של מעצבת פנים ברמת השרון, תחום העיצוב נוגע לא מעט באיכויות של טעם אישי והעדפה אישית שמבוססים על סגנון ותפיסת עולם. כל מעצב או מעצב פועלים מתוך תפיסת עולם ייחודית ואישית וחשוב לוודא שאתם מתחברים לתפיסה שהמעצב או המעצבת שאתם תעבדו. בהקשר דומה, גם מבחינה סגנונית חשוב לוודא שאתם מתחברים לסגנון שאליו מכוון המעצב, ואת זה תוכלו לבחון על סמך עבודות מהעבר שיוצגו בפניכם. דורית אריזון היא מעצבת פנים ברמת השרון שמתמחה בעיצוב בתים שונים ומגוונים, בעיקר בדגש על הקשר בין פנים וחוץ. השקפת העולם שמנחה את דורית אריזון כמעצב היא שימוש בטבע כחומר עיצובי במטרה ליצור חיבור בין חלל הבית ובין חללי החוץ כדי ליצור סביבה הרמונית. כל זה מתקיים תוך הקשבה לצרכיו של הלקוח, ליווי לכל אורך הדרך וקיום דיאלוג מפרה שבו הלקוח מקבל מענה הולם על כל צרכיו.

מעצבת פנים ברמת השרון והמרכז
 


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics