הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

מעצבת פנים בתל אביב - עיצוב פנים בתל אביב - מעצב פנים בתל אביב


מעצבת פנים בתל אביב – תכנית עיצוב על פי פרופיל עיצוב אישי

לעצב את הבית הוא חלומם של כל מי שמחזיקים בבעלותם בית פרטי או דירה. הבית הוא המקום בו אנחנו אמורים לחוות את הרגעים היפים של היום, המקום בו אנחנו יכולים לשבת כל בני המשפחה, וליהנות מזמן איכות יחד, המקום בו אנחנו מארחים חברים ובני משפחה, והמקום בו אנחנו מרגישים שהוא משהו משלנו, משהו שהוא חלק מאיתנו. בדיוק מהסיבות האלה, כאשר אתם מקבלים החלטה לעצב את הבית שלכם, אתם רוצים לעשות את זה בסיוע של איש המקצוע הטוב ביותר שתוכלו למצוא. אמנם סביר להניח שאין לכם ניסיון בתחום, ואולי זאת הפעם הראשונה בחייכם שאתם עוסקים באיזשהו סוג של עיצוב כלל, ודווקא בגלל זה, אתם רוצים לקבל את ההחלטה שלכם בצורה חכמה ושקולה, בלי למהר ובלי לקפוץ למסקנות נמהרות.

לא רק עבודות יפות, אלא גם מתאימות ללקוח

הדבר הראשון שאתם רוצים לבחון בכל תהליך של בחירה, הוא שאיש המקצוע שאתם בוחנים לא רק מציג עבודות יפות, אלא גם כאלה שמתאימות ללקוחות שלו, ושהוא גם יכול להסביר את ההתאמה הזאת. כך למשל, אתם עשויים למצוא מעצבת פנים בתל אביב שתציע לכם עיצובים חדשניים ומיוחדים, כאלה שאפילו עיתוני עיצוב טרחו לצלם ולפרסם, אך בסופו של דבר, אותה מעצבת לא תוכל לספר לכם מדוע היא בחרה דווקא בעיצוב הזה עבור אותם לקוחות, ואיך בדיוק העיצוב הזה מתאים להם באופן ספציפי.

לקחת חומרי גלם בסיסיים ולעשות איתם קסמים

בחיפוש אחר מעצבת פנים בתל אביב אתם רוצים לבחון גם את תיקי העבודות של המעצבות השונות, וגם את האישיות שלהן. אתם רוצים לוודא שמדובר באדם מקשיב, בעל ראש פתוח, בעל יכולת להתאים את עצמו לדרישות הלקוח, וכמובן בעל היכולת להביא את כל הידע והכלים המקצועיים העומדים לרשותו על מנת לעשות קסמים עם חומרי הגלם שאתם מספקים לו. זאת למעשה המהות של עיצוב פנים ועיצוב בכלל, להיות מסוגל לעצב משהו על בסיס הכישורים והכשרון שלי כמעצב, לטובת אדם אחר, ועל פי ההעדפות והחלומות של אותו אדם אחר.

מפרופיל עיצוב לתכנית עיצוב

דורית אריזון היא מעצבת פנים וותיקה בעלת ניסיון רב במשימות עיצוב עבור המגזר הפרטי והמגזר העסקי. במסגרת שנות פעילותה בתחום, רכשה דורית ניסיון רב בגיבוש פרופיל עיצוב עבור לקוחותיה השונים, ובבניית תכנית עיצוב מותאמת אישית עבור כל לקוח ולקוח, בהתאם לדרישותיו, העדפותיו, והתנאים הנוכחים בפועל. זה הזמן שלכם להכיר את דורית, ולבנות יחד תכנית עיצוב שתסדר לכם את דירת החלומות שתמיד רציתם.
 

עיצוב פנים בתל אביב

אחרי שנים של מחשבות וחלומות על הבית המעוצב שאתם מאחלים לעצמכם, הגיע הרגע וכעת אתם עומדים לפני התהליך של בחירת מעצב פנים שיגשים את החלום שלכם בצורה המדוייקת והמקצועית ביותר. בחיפוש מעצבי פנים תל אביב יכולה לספק לכם מגוון רחב של אפשרויות, ויחד עם זאת, חשוב מאוד להבין שבחירת המעצב שיעצב את ביתכם הוא חלק בלתי נפרד מתהליך העיצוב עצמו, ועל בסיס בחירה זו תיקבע איכות ומידת היצירתיות והדיוק של עבודת העיצוב שתתבצע.


עיצוב פנים בתל אביב

מגוון רחב של אפשרויות, אבל בחירה אחת נכונה

התחום של עיצוב פנים בתל אביב הוא תחום מאוד מפותח המתעדכן על פי מיטב הטרנדים מהעולם כולו. תל אביב היא אמנם אינה בירת ישראל, אך היא בהחלט בירת האופנה, העסקים, הבילוי, התרבות וגם העיצוב של ישראל, ובהתאם לכך מציעה העיר מגוון רחב של אפשרויות מתוכן יהיה עליכם לאתר את מעצב הפנים שמתמחה בסגנון העיצוב שאתם מתעניינים בו, שיכול להוכיח את איכות העבודה שלו ואת הרמה המקצועית שלו, הרבה מעבר לעניינים של טעם אישי וכשרון.

אשת מקצוע בעלת ניסיון ושיטות עבודה מוכחות

דורית אריזון היא אשת מקצוע המתמחה בתחום של עיצוב פנים בתל אביב ומבצעת עבודות עיצוב לבתים ודירות בכל רחבי הארץ. את פעילותה, מבססת דורית על עבודה משותפת עם הלקוח על פי מתודולוגיות מאוד מסודרות וברורות של הצגת ובחינת כלל האפשרויות העומדות על הפרק, התכנסות הדרגתית לתכנית העיצוב האולטימטיבית והוצאה אל הפועל של התכנית באמצעות אנשי המקצוע ונותני השירות המתאימים. לאורך התהליך כולו מקפידה דורית לתת דרור לרעיונות ולחלומות של הלקוח, ומצד שני לשמור את הכל במסגרת מקצועית הדוקה.


עיצוב פנים בתל אביב והסביבה

מקצוענית בעיצוב ובהתנהלות בינאישית

בחיפוש מעצבי פנים תל אביב מציעה הרבה אפשרויות, ודורית אריזון היא אחת האפשרויות היותר מקצועיות, מנוסות ומסודרות שתמצאו, ולא רק בהיבט המקצועי, אלא גם בהיבט הבינאישי וההתנהלות מול הלקוח. צרו קשר עוד היום בטלפון 054-5670700, ונוכל לקבוע פגישת היכרות ראשונית בה תוכלו להתרשם מדורית ומעבודותיה לקראת היציאה לדרך אל עבר בית החלומות שאתם מתכננים לעצמכם


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics