הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

מעצבת פנים המלצות


בבחירת מעצבת פנים המלצות צריך לקחת ברצינות

אחד הדברים שתמיד קשה לנו לבחור הוא בעל מקצוע. לא תמיד אנחנו יכולים להיות בטוחים שבעל המקצוע יספק לנו תמורה הולמת, מחיר הגון ושירות טוב והדבר מורכב במיוחד בתחומים שעתידים להשפיע על כל מהלך חיינו. ישנם תחומים שבהם הסיכון הוא נמו יחסית ואז גם חוסר הוודאות הוא בבחינת הנסבל, אולם תחומים אחרים שבהם יש משמעות רבה לאיכות העבודה, עלולים לגרום לנו למבוכה ולבלבול בבחירת נותן השירותים. דוגמה למקרה כזה ניתן לראות בתחום של עיצוב הפנים.

מעצבת פנים המלצות

המלצה רלוונטית

עיצוב פנים נוגע בהרבה היבטים: ניסיון, ידע מקצועי, יכולת אישית, דמיון ויצירתיות וכמובן חיבור ללקוח. מכל הסיבות הללו בכל מה שקשור לבחירת מעצבת פנים המלצות הן לא דבר שניתן לוותר עליו. בחיפוש אחר המלצות חשוב לוודא שמדובר על מעצב או מעצב פנים שמכירים את התחום הספציפי שעליו אנו מדברים. אם למשל אנו מעוניינים לעצב חדר מגורים, בית פרטי או משרד, עלינו לחפש אחר מעצבת פנים המלצות בהתאם. יש מקרים שבהם נשלב גם עיצוב גינה וגם כאן יש לתת את הדעת בבחירת ובסינון ההמלצות שנקבל.

להתחבר לחלל וגם ללקוח

דורית אריזון היא מעצבת פנים בעלת ניסיון רב שנים בהתאמה ובעיצוב חללים שונים, תוך התחשבות בצרכי הלקוח, שילוב בין פנים וחוץ והכל מתוך האמונה בטבעי ובאותנטי. מימוש המאוויים של כל לקוח ולקוח בהתחשב בחלל ובסביבה הטבעית שלו הם אלו שהופכים את עבודתה של דורית אריזון לייחודית כל כך. היכולת להתבונן על חללים ולנתח את היתרונות ואת החסרונות של כל חלל וחלל ובמקביל להתאים את השימוש בחלל לצרכיו ולטעמו האישי של הלקוח עומדת בבסיס עבודתה של דורית אריזון.

מעצבת פנים המלצות

חיבור למעצבת

חשוב לזכור כי תחום העיצוב כאמור נוגע בהיבטים רבים ובהם גם לא מעט טעם אישי וסגנון. משום כך בבואנו לבחור מעצבת פנים עלינו לוודא שנבחר מעצבת שאנחנו מתחברים לסגנון האישי שלה. מעצבת שהיא בעלת קו מסוים, שיש אמירה מאחורי העבודות שלה היא מעצבת פנים שנוכל להתחבר אליה בקלות רבה, ומשום כך בבואנו לבחור מעצבת פנים המלצות לבדן אינן מספיקות. עלינו להתבונן על העבודות היטב ולבדוק מהי השקפת העולם שעומדת מאחוריהן, והאם היא תואמת את השאיפות שלנו.
 


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics