הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

מעצבת פנים הרצליה


מעצבת פנים בהרצליה – להפוך חלומות לעיצוב

אנשים חושבים שהעולם של עיצוב פנים הוא עולם שקשה מאוד לבחון אותו באופן אובייקטיבי. למיטב הבנתם, קשה להצביע על מעצב ולהגדיר אותו כמעצב טוב או לא טוב, מאחר ועיצוב עוסק בראש ובראשונה ביצירתיות, בטעם אישי, ברעיונות, ולכל אחד יש טעם שונה, וכל מעצב יכול למצוא את הלקוח שיאהב את הטעם האישי שלו. ובכן, אין דבר רחוק יותר מהאמת מזה, ואם זה מה שמישהו סיפר לכם, אולי כדאי שתתחילו להקשיב יותר לעצמכם, מאשר לאחרים.

מעצבת פנים הרצליה

עולם עשיר ומגוון, אך עם כללים ברורים

עיצוב פנים הוא אכן עולם עשיר ומגוון, שמשלב טעם אישי, יצירתיות, רעיונות וכדומה, אך עיצוב הוא תחום שנלמד בבתי ספר, במכללות ובאוניברסיטאות בכל רחבי העולם, והוא מתנהל על פי אסכולות, על פי תאוריות, על פי כללים ועל פי גישות שונות ומגוונות. מעצב טוב הוא מעצב שיודע לעשות שימוש בכל הכלים העומדים לרשותו, בכל הידע שלו כדי ליצור את היצירה האופטימלית עבור הלקוח, על פי טעמו של הלקוח. בחיפוש מעצבים בשוק, בהחלט תוכלו למצוא מעצבים שיודעים לבנות יצירות אמנות, אך לא יודעים להתאים אותן ללקוח, ולהיפך.

שילוב בין מקצוענות ויצירתיות

בחיפוש מעצבת פנים בהרצליה, אתם רוצים לאתר מעצבת המיישמת גישה מקצוענית למקצוע, ולא מגיעה אליכם עם אש בעיניים, חלומות ורעיונות עוד בטרם שמעה אתכם ואת מה שאתם מצפים לו. אתם רוצים למצוא מעצבת פנים בהרצליה שעברה דרך ארוכה במקצוע, שלמדה כיצד להניח את הרגשות בצד, ולגבש תכנית עבודה מקצועית, מנומקת, לוגית שמביאה גם יצירתיות, גם מקורות השראה, גם רעיונות ודמיון, אבל גם ממסגרת את כל אלה בתוך כללים מקצועיים, בתוך קווי עיצוב מוגדרים המותאמים לטעמכם האישי.

מעצבת פנים הרצליה

מעצבת פנים עם גישה מקצועית

דורית אריזון היא מעצבת פנים המחזיקה ברקורד עשיר של עבודות עיצוב עבור אירועים פרטיים, אירועי חברה, בתים פרטיים ומשרדים. במהלך השנים נתקלה דורית בשורה ארוכה של אתגרים מקצועיים שהכשירו אותה להתמודד עם מגוון רחב של דרישות מצד הלקוח, ולעשות זאת באמצעות גישה מאוזנת בין מקצוענות ויצירתיות. את יכולותיה של דורית תוכלו לבחון בתיק עבודות עשיר ומגוון שישקף לכם את הגישה המאוזנת של דורית, ויאפשר לכם לבחון האם סגנון העבודה של דורית, האם היכולות המקצועיות שהיא מביאה איתה, יכולים לשרת אתכם בבניית בית החלומות. זה הזמן שלכם ליצור קשר עם דורית, לערוך היכרות אישית, לשאול את השאלות המטרידות אתכם ולקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם.


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics