הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

מעצבת פנים ואדריכלות


שיפוץ הבית עם מעצבת פנים ואדריכלית מקצועית

החלטתם בשעה טובה לשפץ את הבית ולעצב אותו מחדש? החלטה בהחלט משמעותית שראוי לקחת בכובד ראש. מדובר על תקופה לא פשוטה שטומנת בחובה הרבה אתגרים, כאשר בסופם השאיפה היא ליצור בית חלומי, הרמוני ומאוזן שתוכלו לחיות בו בנחת, לארח ולגדל את ילדיכם. החלום על בית משופץ מהיסוד ומעוצב על פי טעמכם כולל כאמור דרך חתחתים לא שפוטה, אבל עם בחירה נכונה של בעלי מקצוע ניתן בהחלט להגיע לתוצאות משביעות רצון בקלות יחסית.

מעצבת פנים ואדריכלות

כמהות אחת

שיפוץ הבית נוגע בכל מני היבטים ותחומים. שלב התכנון עומד תמיד מול שלב הביצוע ובכל מקרה עלינו לוודא שבחרנו את אנשי המקצוע הטובים ביותר הן לתכנון והן לביצוע. לכאורה מדובר על שני היבטים שאינן קשורים זה בזה, ושמתקיימים בתהליך לינארי רציף, אולם חשוב לזכור ששיפוץ הבית הוא מהות אחת ולכן חשוב שיהיו לצדנו מעצבת פנים ואדריכלית שיכולים ללוות את התהליך מראשיתו ועד סופו, החל משלב התכנון הראשוני, בחירת החומרים, העבודה מול הקבלן ולבסוף עד לעיצוב הבית לאחר השיפוץ.

להתמודד עם כל האתגרים בדרך

משום ששיפוץ הבית הוא תחום שטומן בחובו הרבה מכשולים ואתגרים שלא את כולם נוכל לצפות מראש, חשוב שתהיה לצדנו מעצבת פנים ואדריכלית שיכולה לעמוד בכל האתגרים הנלווים לתהליך המייגע של שיפוץ הבית? הליווי המסור, המקצועיות והיכולת להתוות את הדרך כבר משלב התכנון הופכים את העבודה על שיפוץ ועיצוב הבית לקלה בהרבה ועבורכם, מדובר על הפחתה משמעותית בטרדות השונות שמעמיד מולכם תהליך מייגע של שיפוץ הבית.

מעצבת פנים ואדריכלות

מהתחלה ועד הסוף

בגמר תהליך השיפוץ מעצבת פנים ואדריכלית דורית אריזון תעבור לכובע השני של מעצבת הפנים ותסייע לכם ליצור בחלל המשופץ את דירת החלומות שלכם. זה כולל חלוקה נכונה של החללים, בחירת הצבעים, חומרי טקסטיל, ריהוט מתאים ויצירת חללי אחסון מתאימים. משום שהתהליך מתחים בכך שאותה מעצבת פנים ואדריכלית תתווה את התכניות, הכל נעשה כמקשה אחת וכמהות אחת שבה העיצוב נעשה ברוח השיפוץ והשיפוץ נעשה על פי החזון העיצובי שתקבעו יחד עם מעצבת פנים ואדריכלית דורית אריזון.


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics