הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

מעצבת פנים והום סטיילינג


על עבודתה של מעצבת פנים והום סטיילינג

בשנים האחרונות תחום העיצוב והום סטיילינג עברו מהפכה של ממש. ניתן לומר שחלק מהמהפכה הזו נגרם עקב ההתעניינות ההולכת וגוברת בעיצוב בתים, דבר שניתן לראות בכל המעמדות ובכל חלקי הארץ. יותר ויותר אנשים מבינים שעיצוב הבית אינו מותרות וכי מעצבת פנים והום סטיילינג עשויה להביא בהחלט לשיפור משמעותי ברמת החיים ובאיכותם. מחשבה על עיצוב פנים כוללת הרבה תחומים" מיצוי כל הפוטנציאל של כל חלל, יצירת חלוקה נכונה בין חללים, שימוש באזורי אחסון, יצירת הרמוניה בבית ועוד.

מעצבת פנים והום סטיילינג במרכז

ניצול נכון של החלל

כל ההיבטים הללו הופכים את עבודתה של מעצבת פנים והום סטיילינג לדבר שקשור לא רק במראה אלא גם במהות. בית שמעוצב בצורה נכונה, שיש בו חלוקה נכונה של החללים, שיש בו איזון והרמוניה בבחירת הצבעים והריהוט ובעיקר שיש בו ניצול נכון ומלא של החלל הוא בית שנעים לחיות בו. לא תמיד חייבים לעבור דירה או לרכוש דירה גדולה יותר. עם מעצבת פנים והום סטיילינג בעלת יכולות מוכחות, ייתכן מאד שנוכל להשתמש בחלל הקיים ולנצל אותו בצורה טובה יותר.

מעצבת פנים והום סטיילינג בשרון

קשר בין פנים וחוץ

בשנים האחרונות הולכת וגוברת גם ההבנה בדבר עיצוב פנים והום סטיילינג בהקשר של חללי פנים וחוץ. בבתים רבים יש גינה גדולה או קטנה אשר אינה מנוצלת באופן נכון ושאינה מקיימת קשר רציף והרמוני עם הבית. דורית אריזון היא מעצבת פנים והום סטיילינג שמתמחה ביצירת איזון בין פנים וחוץ, רציפות בין חלל הבית והגינה והכל מתוך הכנה כי החיבור לטבע יוצר הרמוניה ואיזון. כשאלו מתקיימים, כל מה שנותר לאותה מעצבת פנים והום סטיילינג הוא ליצור את החלוקה הנכונה בין החללים ופשוט ליהנות ממה שיש.

עוצמת הרכות

עבודותיה של דורית אריזון שהיא מעצבת פנים והום סטיילינג בעלת ניסיון רב שנים שמשולב עם תפיסת עולם ייחודית וטביעת עין מדויקת, מסמלות את החיבור לטבע, את העוצמה שבהרמוניה ואת הרכות שבשילוב בין פנים וחוץ. עבודותיה משקפות את האמונה כי קיימת אפשרות לחיות יחד עם הטבע, בחיבור מלא אליו בדרך ליצירת חיים הרמוניים ומאוזנים.


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics