הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

מעצבת פנים כפרי


מי צריך מעצבת פנים כפרי

ישראל היא מדינה מתקדמת לכל הדעות והערים בה הולכות וגדלות באופן מהיר למדי. יותר ויותר אנשים חיים בסביבה אורבנית, ובאופן מנוגד לכך יותר ויותר אנשים דווקא מחפשים בשנים האחרונות את החיבור לטבע. נשאלת השאלה האם ניתן ליצור את אותו חיבור לטבע גם בסביבה עירונית צפופה וסואנת? התשובה הפשוטה היא כן, והתשובה המורכבת היא שכן, בעזרת מעצבת פנים כפרי. מעצבת פנים כפרי מסוגלת להפוך חלל אורבני לכזה שמקיים קשר עם הטבע.

מעצבת פנים כפרי בתל אביב

חיבור טבעי לטבע

הדרך הנכונה לעשות זאת היא מבלי "לאנוס" את הסביבה העירונית ולשנות אותה אלא על ידי שימוש במשאבים הקיימים כדי לחבר אותה אל הכפרי ואל הטבע. זה יכול להיעשות על ידי צמחייה מתאימה, חלונות גדולים, שימוש בחומרים ובשילובים מיוחדים שכוללים עץ טבעי עם מתכת וזכוכית ועוד. יצירת סביבה כפרית בתוך הבית על ידי מעצבת פנים כפרי תתאפשר אם כן תוך שימוש נבון ומושכל בחלל, בסביבה החיצונית ובחומרי גלם שונים.

הסביבה האורבנית

הרצון להתחבר לטבע טבוע בכולנו ולכן אין פלא שככל שהסביבה שלנו הופכת יותר ויותר אורבנית, כך גדלים הרצון והכמיהה להתחבר לטבע. השאיפה הכמעט קמאית הזו מביאה לא מעט אנשים לבחור סגנון ריהוט כפרי, להשתמש בצמחייה ולהכניס לבית אלמנטים שונים שמזכירים את הטבע. לעתים קרובות לא די בכך כדי ליצור את אותו חיבור לטבע וכאן נכנסת לתמונה מעצבת פנים כפרי שתפקידה להביא אל המרחב העירוני את המרחב הכפרי, תוך איזון והרמוניה בין פנים ובין חוץ. דורית ארזין היא מעצבת פנים כפרי בעלת ניסיון רב שנים. היא מתמחה בעיצוב חללים בארומה כפרית, עם שימוש בחומרים מתקדמים ומיוחדים, תוך חיבור לטבע וראייתו כמשאב עיצובי ראשון במעלה. תפיסת העולם של ארזין בתור מעצבת פנים כפרי רואה את הטבע בתור החיבור האותנטי והטבעי שלנו כבני אדם ולכם היא עושה שימוש באלמנטים מהטבע ומהסביבה הטבעית שבה נמצא החלל כיד ליצור חיבור אמתי וכנה מול הטבע. כל זה מתקיים תוך איתור צרכיו של הלקוח ומתן מענה והולם על כל דרישותיו.

מעצבת פנים כפרי בתל אביב


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics