הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

מעצבת פנים לבית


על החשיבות בעבודתה של מעצבת פנים לבית

בית מעוצב הפך בשנים האחרונות חלומם של אנשים רבים, ולא רק כאלו שמתגוררים בבתי פאר גדולים ורחבי ידיים. ההבנה שעיצוב סביבה ביתי נעימה היא בגדר הכרח גם ואולי בעיקר עבור מי שחי בבית קטן מידות הביאה לכך שלא מעט אנשים מערבים בעיצוב הבית איש מקצוע דוגמת מעצבת פנים לבית. מעצבת פנים לבית עשויה לסייע לנו במצבים שונים ומגוונים. זה יכול להיות לקראת ולאחר שיפוץ הבית, לקראת מעבר לדירה חדשה או סתם ככה אם החלטנו לשדרג את החיים בבית הקיים מבלי להיכנס לשיפוץ מרחיק לכת.

מעצבת פנים לבית המלצות

הגודל כן קובע

בישראל יש לא מעט בתים קטנים וצפופים ואחד האתגרים בבתים מסוג זה הוא ליצור חלוקה נכונה בין החללים וליצור על ידי כך תחושה של מרחב וזרימה. מנגד בבתים גדולים ורחבי ידיים, עולה אתגר הפוך והוא יצירת חלל אינטימי ונעים שבו תהיה הפרדה ברורה בין חללים לצד זרימה אנרגטית טובה בין כל חלקי הבית. זה יכול להיות מושג על ידי מחיצות שונות, שימוש בתאורה, שימוש ברהיטים ואביזרים שונים וחלוקה של החלל על ידי צבעוניות. את כל האיכויות הללו מעצבת פנים לבית תדע ליצור תוך שימוש בחלל הקיים ובחומרים נלווים.

פנים וחוץ

היבט אחר של עיצוב הבית נוגע בעיצובי גינות וחללי חוץ כמו מרפסת. בשנים האחרונות מבינים יותר ויותר אנשים עד כמה חשוב ליצור קשר נכון ומאוזן בין פנים הבית ובין החוץ, דרך צבעוניות, חומריות ושימוש בטבע כמשאב עיצובי. תחום עיצוב הפנים התפתח מאד בשנים האחרונות ולרשותה של מעצבת פנים לבית מגוון חומרים, פריטים, אביזרים ושיטות עבודה מתקדמות שמסייעות להשיג את האפקט של זרימה נכונה בין כל חלקי הבית בקלות רבה למדי.

מעצבת פנים לבית

בכל מקום ובכל חלל

זה יכול להיות אפילו בדירות שכורות שדייריהן אינם מבקשים להשקיע סכומי כסף גבוהים מדי, אך בכל זאת מעוניינים ליצור לעצמם סביבה שנעים להתגורר בה. דורית אירזון היא מעצבת פנים לבית בעלת ניסיון רב שנים שבא לידי ביטוי בעיקר ביצירת קשר עם הלקוח, איתור הצרכים הייחודיים שלו ומתן מענה תוך התחשבות בחלל ובאילוצים הקיימים בו.


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics