הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

מעצבת פנים מומלצת במרכז


מעצבת פנים מומלצת במרכז ומימוש הפוטנציאל של כל חלל

תחום עיצוב הפנים הוא תחום מורכב ומרתק. לא רק שהוא נוגע באיכויות כמו סגנון וטעם אישי אלא גם הוא דורש ראיית על ויכולת להתבונן על חללים ולהבינם לעומק. מעצב או מעצבת פנים מוכשרים אמורים לנתח את החלל ולזהות בו את הכשלים ואת הסיכויים, את נקודות החוזק ואת נקודות החולשה, את אותו פוטנציאל שמגולם בו ובהתאם להבין גם את צרכי הלקוח, רצונותיו וטעמו האישי. הבנה של כל ההיבטים הללו ביחד, היא מה שהופך מעצב רגיל למעצב מקצועי במיוחד.

מעצבת פנים מומלצת במרכז המלצות

חיבור בין צרכי הלקוח והחלל

מעצבת פנים מומלצת במרכז היא בעצם מעצבת שתדע להתבונן על החלל ובמקביל תתחבר לרצונותיו של הלקוח ותדע לחבר בין השניים. לא כולם ניחנו ביכולת הזו ולעתים אנו עלולים לוותר על דירה או שטח מסוים רק מפני שאין לנו ממש מושג מה לעשות בו או כיצד לנצל אותו. כאן נכנסת לתמונה מעצבת פנים מומלצת במרכז כדי לעשות סדר בבלגן. דורית אריזון מתמחה בעיצוב פנים של חללים בעלי מורכבות ותודות לניסיון רב השנים היא תוכל לסייע לכם למצוא את האיזון ואת השקט בכל חלל.

לראות מעבר

כאנשים שאינם באים מתחום העיצוב, אנו סבורים שמה שנראה לעין הוא האפשרות היחידה. עם זאת, לעתים עם שינוי דפוס המחשבה, מעט דמיון והרבה יצירתיות ומעוף, ניתן לשנות את החלל כולו ולהפוך אותו להיות משהו אחר. חלוקה אחרת של החללים למשל היא אפשרות מצוינת שבעזרתה מעצבת פנים מומלצת במרכז דוגמת דורית אריזון תוכל לסייע לכם לשנות את החלל, לבחון מחדש את החלוקה בתוכו ובמידת הצורך לערוך את השינויים הנדרשים.

מעצבת פנים מומלצת במרכז המלצות

ריהוט, צבעוניות ומה שביניהם

מעבר לחלוקה של החלל, לעתים קרובות עיצוב הפנים נוגע גם לבחירת הריהוט, הצבעוניות בחלל והאביזרים שבהם נשתמש. לעתים אנו משוכנעים שריהוט מסוים יתאים לחלל מסוים מסיבותינו אנו, אולם כאן מעצבת פנים מומלצת במרכז עשויה לסייע לנו לבחור אחרת. ייתכן בהחלט שדווקא הפריטים או סגנון הריהוט שעליהם חשבנו מראש אינם הפריטים המתאימים, ולכן מעצבת פנים מומלצת שתתחבר לטעם האישי שלנו ובמקביל תזהה מהם הצרכים של החלל, תוכל לאפשר לנו לשנות את הלך המחשבה ואולי לבחור ריהוט שונה.


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics