הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

מעצבת פנים מפורסמת


מעצבת פנים מפורסמת- למה זה כדאי?

כל התחום של עיצוב בתים עובר בשנים האחרונות שינוי לטובה ונראה כי התחום זוכה לעדנה של ממש. זה קורה בעיקר נוכח העובדה שיותר ויותר אנשים מבינים את חשיבות המקצוע ומזהים עד כמה חשובה עבודתם של מעצבי הפנים. מעבר לכך בתים רבים בישראל, גדולים וקטנים, ישנים וחדשים, כאלו שנמצאים בשכירות וכאלו שבבעלות פרטית זוכים מדי שנה לטיפול של מעצבי פנים מתוך אותה הכרה בדבר חשיבות עיצוב סביבה נעימה לחיות בה.

מעצבת פנים מפורסמת המלצות

בחירה לא פשוטה

בחירת מעצבת פנים מפורסמת שתעצב לנו את הבית היא בחירה לא קלה ועלינו לתת את הדעת על כמה וכימה היבטים. ראשית תחום העיצוב הוא תחום רחב שמשתרע בין עובדות, נתונים מדעיים, כללים נוקשים ובין טעם אישי, סגנון ותפיסת עולם. כל מעצב מביא ללקוח את מרוכלתו ופורש אותה בפניו, כאשר ברור לכל כי עיצוב החלל מביע בראש ובראשונה אמירה עיצובית שהיא בעלת השלכות רחבות יותר. משום כך, בבואכם לבחור מעצבת פנים מפורסמת או כזו שהיא אנונימית, חשוב לוודא שאתם מתחברים אליה ברמה האישית.

התוצאה אתכם לאורך כל הדרך

זכרו שעבודתה של מעצבת פנים מפורסמת עתידה ללוות אתכם מדי בוקר בקומכם מהמיטה, בשובכם מהעבודה מדי לילה ובכל הרגעים היפים שתבלו בבית. ייתכן מאד שמעצב מסוים ימצא חן בעיני אדם אחר ואולם עבורכם הוא לא יתאים. בחירת מעצבת פנים מפורסמת חייבת להיעשות על פי טעם אישי, סגנון העיצוב וכמובן בהתבסס על השקפת העולם של אותו מעצב. את תפיסת העולם של המעצב או המעצבת לא תשנו, ולכן כדאי לבחור מראש מישהו שמתחבר אליכם ברמה האישית. דורית אריזון היא מעצבת פנים מפורסמת בעיקר בזכות היכולת להתחבר למגוון לקוחות על בסיס האהבה לטבע ולאותנטיות, החיבור לפשוטת לצד שימוש בחומרים מתקדמים וחדשניים ובשל הרצון ליצור חלל הרמוני שמאזן בין הפנים ובין החוץ. עבודותיה של דורית אריזון נודעות כמיוחדת בעיקר בשל היכולת לזהות בכל חלל את הייחוד שלו ולהתאים את העיצוב הכולל לאופי של בעליו, לטעם האישי שלהם ולצרכים שהיא מאתרת כשהכל נעשה תוך דיאלוג פתוח עם הלקוח לאורך כל הדרך

מעצבת פנים מפורסמת


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics