הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

מעצבת פנים קיסריה


עבור מעצבת פנים קיסריה היא בבחינת פסגת השאיפות

בכל חלקי הארץ מהצפון הירוק ועד למדבר הדרומי ניתן לראות בשנים האחרונות יותר ויותר בתים מעוצבים בטוב טעם. לא ניתן לזקוף את כל השינויים הללו רק לטעמם של אזרחי ישראל שבהחלט הולך ומשתפר, אלא גם חשוב לזכור שבשנים האחרונות חלה התפתחות בתחום של עיצוב הפנים, מה שהביא לכך שיותר ויותר אנשים הבינו את הצורך שיש בעיצוב הבית על ידי איש מקצוע. ממש כפי שבשיניים שלנו יטפל רק רופא מקצועי, כך גם לגבי עיצוב הסביבה הביתית לא נוכל להפקיר את המשימה לכל אדם.

מעצבת פנים קיסריה גלריה

רק לבעלי מקצוע

לא מעט אנשים סבורים שהם יכולים לעמוד במשימת העיצוב של הבית שלהם בכוחות עצמם. נכון שללא מעט אנשים יש תפיסה אסתטית מסוימת, אולם מכאן ועד לעיצוב הבית באופן מדויק ומושלם שלוקח בחשבון את כל ההיבטים כמו שתעשה מעצבת פנים קיסריה, רחוקה הדרך. תחום עיצוב הפנים הוא תחום מקצועי לכל דבר ועניין, כאשר מה שמיוחד בו הוא השילוב בין אובייקטיבי וסובייקטיבי, כללים אחידים ונוקשים לעומת דמיון ויצירתיות.

מה מיוחד בקיסריה?

ניתן לראות באזורים רבים עבודות של מעצבי פנים שהופכות חללים קטנים למרווחים, חללים גדולים לאינטימיים ואחד המוקדים המעניינים ביותר הוא קיסריה. הווילות רחבות הידיים של קיסריה הן חלל מצוין לכל מעצב או מעצבת ולכל מעצבת פנים קיסריה היא בבחינת פסגת השאיפות. החללים העצומים, השילוב בין פנים וחוץ, הקרבה לים והצורך ליצור אינטימיות בחלל גדול הופכים את קיסריה לאחד המוקדים המעניינים עבור כל מעצב או מעצבת. עבור דורית ארזין כמו כל מעצבת פנים קיסריה מציעה מרחב שבו היא יכולה לממש ולבטא את כל היכולות והאיכויות של עבודתה. עבודתה של ארזין בתור מעצבת פנים קיסריה כוללת שימוש בטבע כחומר גלם עיצובי, תוך מחשבה על חיבור ואיזון בין פנים וחוץ, עם שילובי חומרים, צמחייה ושימוש בצבעוניות כדי ליצור חיבור אמתי ואותנטי עם הטבע. העבודה והניסיון שעומדים לרשות דורית ארזין מאפשרים לה להתחבר ללקוח, לעמוד על הצרכים שלו, לזהות את היתרונות ואת החסרונות של כל חלל ובהתאם ליצור סביבה נעימה ומיוחדת.

מעצבת פנים קיסריה והסביבה


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics