הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

מעצבת פנים


דורית אריזון מעצבת פנים

עבודתי בתור מעצבת פנים כוללת אספקטים שונים, אשר יחדיו, מאפשרים להגשים את החלום למציאות. מתמחה בתחום עיצוב פנים ומשמשת כמעצבת פנים ללקוחות רבים, אני דואגת לשים דגש על תהליך עבודה קפדני ומדויק, כזה, המאפשר ליצור קונספציה עיצובית, להוציא את החזון אל הפועל, ועדיין לשמור על מסגרת תקציב הפרויקט.

לפניכם, המדריך השלם של תהליך עבודת מעצבת פנים, מתחילתו ועד סופו:
 

מעצבת פנים

גיבוש תוכנית על ידי מעצבת פנים

השלב הראשון הינו יצירה של תוכנית עבודה, אשר משלבת בין המצב בפועל ולבין הרצון של בעלי הנכס, תוך התייחסות למגבלות של החלל וגבולותיו. במהלך התוכנית, נפרשים כל הצרכים השונים של דיירי הבית ונבדקות עלויות הפרויקט אל מול התקציב העומד לרשות הפרויקט – על מנת להגיע לכדי התוצאה הטובה והגבוה ביותר. תוכנית העבודה מאפשרת לשמור על גבולות המציאות, ולדעת, היכן ניתן להתגמש ועל מה לא מוכנים להתפשר.

יצירת תכנון הפרויקט על ידי מעצבת פנים

לאחר גיבוש התוכנית, עוברים הדברים אל הדף, באמצעות שרטוטים מדוייקים, המאפשרים לראות פחות או יותר כיצד יראו הדברים בפועל. במסגרת זו, בעלי הנכס יכולים לדעת בדיוק כיצד תתקבל התוצאה, ומה ברצונם לשנות, לפני שמתחילים לשבור את הקירות ולהפוך את הבית.
 

מעצבת פנים

בחירת חומרים ואבזור

בחירת החומרים השונים, החל מהריצוף ועד לקרמיקה, ארונות, ידיות ואפילו וילונות נעשית בצורה משותפת. בחירת החומרים מאפשרת להגדיר את סגנון העיצוב. הייעוץ המקצועי של מעצבת פנים מאפשרת לבעלי הנכס להפוך את החזון שלהם למציאות של ממש.

פיקוח על העבודה

כחלקת מעבודתי בתור מעצבת פנים הינו גם לפקח על העבודה ולהיות מיודעת על ידי קבלן הביצוע לגבי כל שלב ושלב, ולראות כי כל בעלי המקצוע העוסקים במלאכת העבודה עומדים ביעדים ובתוכנית העבודה שניתנה להם. בשלב זה, נשמרת גם התוכנית התקציבית ובודקים כי אין כל חריגות.

תהליך עבודתי חולש למעשה על כל שלבי העבודה ומדובר באחד התפקידים החשובים במהלך שיפוץ או שדרוג של נכס. אני מביאה אל כל פרויקט שפע של ניסיון ומקצועיות בלתי מתפשרת, המאפשרת ללקוחותי ליהנות ממוצר סופי איכותי, מעוצב ומיוחד. 


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics