הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

מעצב פנים


 

כמה משמעות יש לבעל מקצוע זה, שנראה לעיתים כי במגע קסם יכול להפוך עבורנו עולמות. מעצב פנים הוא בעל תפקיד חשוב לא רק בעיצוב פנים של המבנה, המשרד או עיצוב לבית ובהשגת התוצאה המקצועית המושלמת עבורנו. מעצב פנים הוא מעצב חוויות, ויש לו תפקיד לא קטן בתחושת השקט הנפשי, השלווה ושמחת החיים שלנו במעוננו. אין זה פלא, כי החלל בו אנו שוהים רוב שעות היום מסמל עבורנו את החיים עצמם. מעצב פנים טוב ידאג לכך כי המקום בו אנו שוהים רוב שעות היממה יהיה עבורנו המקום הנעים, הנוח והבטיחותי ביותר שניתן. מעצב פנים יוצר מרקם מושלם , היוצר הרמוניה בחלל . מעצב פנים יוצר משחק אין סופי, מעניין וחדשני כל פעם מחדש , של צבעים, חומרים , מרקמים, צורות – השלובים אלה באלה ומעניקים לנו תחושה של התמזגות עם הסביבה.

כיצד מעצב פנים ניגש לעבודתו – עפ"י דורית אריזון

דורית אריזון מתנה את עבודת מעצב פנים בהכרות עם הלקוח: "קודם כל, חשוב ללמוד, להכיר ולהבין את הלקוח ולעמוד על צרכיו. בפגישת הייעוץ הראשונית, לפני שמתחילה עבודת מעצב פנים, אני נפגשת עם הלקוח, שומעת ממנו על טעמו, ציפיותיו, אופי חייו והרגליו. רק לאחר שאני בטוחה שהבנתי מי הוא האדם אשר מולי, אני מתחילה בתהליך עבודתו של מעצב פנים. התוצאה תמיד מצדיקה את עצמה. לפני שאתה ניגש לעיצוב, אתה חייב לדעת עבור מי העיצוב ולהכיר אותו היכרות אישית של ממש."

צרו קשר

אם אתם מחפשים מעצבי פנים, קיבעו פגישת ייעוץ קצרה עם דורית אריזון. וודאי תלמדו ממנה משהו לא רק על עיצוב, אלא גם על עצמכם.


 מעצב פנים


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics