הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

משמעות הצבעים


פירוט הצבעים ומשמעותם

אנשים נוטים להגיב לצבעים שונים בדרכים שונות, הדבר משפיע באופן תת מודע, ברמה הרגשית לצבעים ישנן השפעות שונות על המוח האנושי

שחור :ביטחון עצמי, כוח, עוצמה.
 

כחול :ההשפעה תלויה מאוד באופן בו משתמשים בצבע : כחול כהה מתקשר לעושר, אצולה, מעורר רגשות של רוגע ושלווה. הצבע הכחול יגרום לך להירגע ומוריד את לחץ הדם. עם זאת, אם משתמשים בו ללא אבחנה, הוא יכול לעורר תחושות חזקות של חוסר נוחות ויכול להיות די מדכא.

ירוק :הצבע הירוק הרגיל מעורר שלוות נפש, רוגע ושקט, יוצר הרמוניה, מרגיע נפשית וגופנית, עוזר לאלו אשר סובלים מדיכאון, חרדה ועצבנות.

סגול :יוצר אווירה שלווה. ורוד :מרגיע, משחרר מתח, משכך.

צהוב :זהו צבע עליז ובהיר הקשור אל השמש. במיוחד בימים אפורים ומשעממים הצבע הצהוב יעודד אותך, יגרום לך לערנות מנטאלית, יעורר התלהבות, מטעין באנרגיה ומקל על דיכאון. יותר מידי צהוב ויותר מידי צהוב בהיר גורמים לאנשים להיות חסרי מנוחה.

כתום :הכתום הוא צבע די מעורר, הקשור לפעילות וחיוניות, אך בשימוש מופרז עלול לגרום לחוסר מנוחה כמו הצבע הצהוב.

אדום :מעורר את פעילות גלי המוח, מגביר את קצב הלב, הנשימה ולחץ הדם ומגרה את המוח. כמו כן, קשור לערנות, חיוניות והתלהבות. יותר מידי אדום יגרום לך להיות תוקפני. אדום כהה מעורר תחושות של עושר ויראת כבוד. לגוון הבהיר יותר ישנה ''קונוטציה של אהבה''.

סגול-ארגמן : סגול-ארגמן הוא צבע נוסף המעורר רושם של עושר ויראת כבוד. הוא יכול לעורר תחושות רכות ורומנטיות ;  מרגיע וגורם לשלווה. מהצד השני של המטבע, הצבע הסגול יכול לגרום לאי יציבות ואי נוחות, כפי שכמה מדינות מייחסים את הצבע למוות.

לכל הצבעים ישנן השפעות חיוביות בדיוק כמו שליליות על מצב הרוח וההשפעה תלויה בעיקר באופן בו אתה משתמש בצבעים (ניגודיות של צבעים והרמוניה), שילוב הצבעים (תרשימי הצבעים), גוון הצבע, מטרת החדר, סוג האנשים שהולכים להתגורר במקום, וכו'.

 

 


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics