הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

עיצובים


מילה אחת קטנה שאומרת כל כך הרבה על חיינו. עיצובים – בסגנון הלבוש שלנו, בבית, בחדר, במקום העבודה – אומרים המון על מי שאנחנו, על אופיינו, נטיותינו. עיצובים בכל תחום שהוא, למעשה מעצבים את חיינו: האם אנחנו טיפוסים סולידיים או בעלי תעוזה? האם אנחנו מאופקים או מפולפלים? האם אנחנו נכנעים למגמות קיימות ושוחים עם הזרם או שיש בנו משהו מאש היצירה, שמדליקה ניצוצות בכל מקום אליו אנחנו מגיעים?

עיצובים

חשוב לדעת

בתחום עיצוב הבית או עיצוב משרד, עיצובים בסגנונות שונים יכולים להפוך עולמות. אם אתם עומדים בפני פרויקט של עיצוב פנים או חשקתם בשינוי מרענן לבית , לחדר או לעסק שלכם, יש כמה דברים שכדאי לכם לדעת. אספנו מספר טיפים ועצות טובות , שיסייעו לכם בכל פרויקט עיצובים: קירות ולמחיצות או יותר נכון, היעדרם. לעיתים, כדאי לוותר על שימוש במחיצות וליצור חלוקה מעניינת ויצירתית בין חללים ללא מחיצות או קירות. התוצאה יכולה להיות עיצובים מרהיבים ושונים לחדרים, בהם האווירה היא נינוחה יותר. את ההגדרה המפרידה בין החללים, במקרה בו מוותרים על קירות מפרידים, ניתן ליצור על ידי אלמנטים שונים, כמו ריצופים שונים. לעיתים, משיגים עיצובים רצויים גם על ידי חלוקה מפלסית. אך לעיתים הפרדה מפלסית משיגה עיצובים אסתטיים אך לוקים בחסר מבחינת הנוחות. ניתן להגיע לחלוקה בין אזורים שונים בבית או במשרד למשל על ידי בחירת פס פסיפס יפה וחדשני, אשר מגדיר את החלל באופן יפה ומיוחד ונותן הרגשה של פרטיות מסוימת לאזורים השונים.ניתן להגיע לתוצאת עיצובים מעניינת, בהמשך לאותו קו מחשבה, גם על ידי חיפוי קירות החלל באבן מיוחדת ושונה. בדרך זו משיגים אפקט אסתטי נוסף ש"שובר" את המראה ומעניק לחלל נופך מיוחד. חלונות מזכוכית המגיעים עד לרצפה. זו היא דרך מצוינת להדגיש את השילוב של הבית עם החוץ, במקרה שמדובר בבית פרטי. פינת אוכל המוקפת חלונות זכוכית תעניק הרגשה של התחברות עם הטבע ושל זרימה. במיוחד בחורף, בו אנו ספונים בביתנו ונמנעים מלצאת החוצה, לפתרונות עיצובים שכאלה יש יתרונות מיוחדים.


עיצובים

הטיפים של דורית

לדורית אריזון, מעצבת פנים בעלת שנות ניסיון רבות בכל תחום של עיצובים, יש עבורנו כמה טיפים בנושא עיצובים שניתן ליישם אותם בכל מקום ובכל חלל: לצבע יש משמעות רבה בהשגת אפקטים רצויים של עיצובים. כדאי לחשוב קצת שונה, קצת לצאת מהקופסה, ולזרוק צבע דרמטי ושונה בפריטי עיצובים שונים, כמו מפות, כיסויי מיטה, מסגרות של תמונות. צבע שונה שיש בו העזה הוא תמיד מפתיע, שונה אפילו מעט חצוף. עיצובים טובים הם אלה שאנו מרגישים בהם קורטוב של "חוצפה". תרשו לעצמכם לפעמים קצת "להתפרע". כמובן שזה צריך להיות במינונים הנכונים.

לפעמים, עיצובים טובים באים לידי ביטוי רק בסטיילינג, ולא דורשים מהפכה של ממש.

דורית אריזון מספרת כי לעיתים היא מתלווה ללקוחותיה גם על מנת לסייע להם ולייעץ להם בבחירת פרטי עיצובים קטנים, אך חשובים. כאלה היכולים לעשות את כל ההבדל, כהגדרתה של דורית. בין אם מדובר בפרטי ריהוט, בדים, וילונות, אביזרי תאורה שונים וייחודיים או כל פרטי עיצובים אחרים. על פי לקוחותיה של דורית אריזון, התוצאות של מפגשים כאלה הן תמיד טובות ואפילו מפתיעות. ניתן להגיע לשביעות רצון מקסימאלית, כאשר אתה מרגיש שקיבלת את תשומת הלב המרבית עד לפרטים הקטנים ביותר, מסכמת דורית.

עכשיו לגולשי האתר תחפושות לפורים במבצע משתלם בשושי זוהר


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics