הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

עיצוב בית חדש


עיצוב בית חדש בצורה מקצועית

אחרי שנים של חסכון וציפייה, סוף סוף קניתם את הבית החדש שלכם, אבל אתם מרגישים שמשהו לא שלם, משהו עדיין מפריע לכם ואתם רוצים לעצב את הבית ולהעניק לו את האופי הייחודי שלו על פי טעמכם האישי. זה הוא תהליך שכיח מאוד, וכל אחד שנכנס לבית חדש עובר תהליך כלשהו של עיצוב, בין אם בעצמו ובין אם באופן מקצועי עם איש המקצוע המתאים. התהליך של עיצוב בית חדש הוא תהליך מקצועי שיכול לייצר תוצאות מופלאות, וכדי למצות את הפוטנציאל העיצובי של הבית, אתם רוצים לעבור את התהליך לצד איש מקצוע מומחה.

לפינות אוכל כנסו לעץ המשאלות פינות אוכל מעץ מלא

עיצוב בית חדש


מידע נוסף על מעצבות פנים
 

עבודה בשיתוף פעולה מלא

עיצוב בית חדש היא משימה שונה במובנים רבים מאשר עיצוב של בית קיים. הבית החדש הוא מעין קנבס ריק שעומד לרשותכם, ואתם יכולים לעשות כמעט כל דבר שעולה בדעתכם, ואולי פה טמונה הסכנה המרכזית, שכן פוטנציאל התועלת הוא כפוטנציאל הנזק, ועיצוב מנצח יכול גם להפוך לעיצוב כושל. ניהול התהליך כולו על ידי איש מקצוע החי את עולם עיצוב הפנים באופן יום יומי, יודע להציע לכם את כל האפשרויות הקיימות ויודע לעבוד איתכם בשיתוף פעולה מלא, הוא החלק החסר בפאזל ליצירת בית החלומות החדש שלכם.

מתודולוגיות מקצועיות ובינאישיות יוצאות דופן

דורית אריזון היא מעצבת פנים מנוסה ומקצועית המציעה מגוון רחב של שירותי עיצוב פנים, ובכלל זה גם עיצוב בית חדש. תהליך התכנון והעיצוב מבוצע בשיתוף פעולה מלא בין דורית ובין הלקוח, תוך הקפדה על ביטוי ההעדפות האישיות של הלקוח מצד אחד, ושמירה על עקרונות מקצועיים ומסגרת מקצועית מצד שני. לאורך השנים בנתה דורית מתודולוגיות מסודרות בכל סגנונות העיצוב לרבות עיצוב כפרי, קלאסי, מודרני, יוקרתי ואפילו וינטאג', וגם בנתה מערכת עבודה מסודרת שמאפשרת ליצור כימיה מקצועית בינה ובין לקוחותיה.

למאמר בנושא בתים מוכנים

עיצוב בית חדש

התקשרו עוד היום לקביעת פגישת היכרות

את כל מגוון האפשרויות העומדות בפניכם בתהליך של עיצוב הבית תוכלו לגלות בפגישת היכרות ראשונית עם דורית אריזון, וכדי לקבוע את הפגישה הזאת, כל שעליכם לעשות הוא להתקשר עוד היום לטלפון 054-5670700. במהלך הפגישה תוכלו להעלות את כל השאלות והחששות שלכם, להבין את התהליך לעומק ולהרגיש כיצד הוא צפוי להתנהל בינינו.


ללובלינרhttps://www.lubliner-mizronim.co.il/


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics