הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

עיצוב בית כפרי


עיצוב בית כפרי בצורה מקצועית

כבר שנים ארוכות שאתם חושבים על האפשרות לעצב את הבית שלכם, להכניס בו אווירה וסגנון, להפוך אותו למקום הרבה יותר נעים ומרשים, וכעת, אחרי שחסכתם את הכסף הנדרש אתם עומדים מול המשימה של עיצוב הבית. ברור לכם שאתם רוצים את הבית שלכם בסגנון כפרי, אבל לא ברור לכם איך בדיוק לעשות זאת, ובדיוק מהסיבה הזאת, חשוב שתהליך העיצוב יבוצע על ידי מעצב פנים המתמחה בתחום של עיצוב בית כפרי ויכול להציג בפניכם את כל האפשרויות העומדות בפניכם, וגם לסייע לכם לבצע את הבחירות הנכונות ביותר.


עיצוב בית כפרי

עבודה מקצועית עד הפרט הקטן ביותר

עיצוב בית כפרי הוא מונח גג שאינו מסתכם בבחירת רהיטי עץ מלא בגוון אדמה. סגנון העיצוב הכפרי הוא סגנון מתוחכם מאוד, שכולל בתוכו שורה ארוכה של קטגוריות משנה ושלל אפשרויות עיצוב, שילובי גוונים ומרקמים, דוגמאות, שילובים ונגיעות מסגנונות עיצוב משיקים כמו העיצוב המודרני, היוקרתי, הקלאסי וכדומה, וכדי להיחשף לכל האפשרויות האלה וגם לבחור מביניהן בצורה נכונה, חשוב שאת התהליך ילווה איש מקצוע מתחילתו ועד סופו.

אשת מקצוע החיה את עולם העיצוב מדי יום

דורית אריזון היא מעצבת פנים וותיקה ומקצועית המתמחה בסגנון העיצוב הכפרי, ומביאה איתה מעגלי ידע רחבים מאוד המאפשרים יצירה של מגוון עיצובים בהתאמה מלאה להעדפות הלקוח, אך כאלה שעולים בקנה אחד עם עקרונות העיצוב המקצועיים. דורית מקפידה מאוד על עבודה בשיתוף פעולה בה יכול הלקוח לבטא את עצמו בצורה מלאה, ויחד עם זאת, מקפידה גם לבלום היכן שצריך ולדחוף היכן שצריך על מנת לשמור על מסגרת מקצועית ולהעשיר את העיצוב הכול באפשרויות הנכונות והמתאימות ביותר.

מקבלים החלטה ממקום של הבנה וידע

כדי להבין מה הוא עיצוב בית כפרי, ומה הן האפשרויות הגלומות בו, וכדי להתרשם מיכולותיה של דורית אריזון, אתם מוזמנים להתקשר אל דורית עוד היום בטלפון 054-5670700, לקבוע פגישת היכרות ראשונית ולגלות בעצמכם עולם רחב ומלא של אפשרויות, עולם שמנוהל בצורה מקצועית ובהתנהלות בינאישית יוצאת דופן, שתיתן לכם את המקום הראוי בתוך התהליך המקצועי.

עיצוב בית כפרי
 


המלצה על עיצוב פנים בסגנון כפרי


לשדרוג הבית ולאירועים מיוחדים נשמח להמליץ על משלוחי פרחים ביבנה


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics