הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

עיצוב בית פרטי


עיצוב בית פרטי שיתוף פעולה בין לקוח לבין מעצב

אדם יודע מול מי הוא עומד וכך גם בתחום העסקים והשירותים. התנהלות מקצועית מורגשת היטב, שירות אדיב מורגש גם הוא והשילוב בין השניים, במקרה זה, מייצר את התמונה הכוללת הסופית. מדוע חשוב שיתוף פעולה בין הלקוח לבין מעצב הפנים שאותו בחר עבור פרויקט העיצוב?

עיצוב בית פרטי

עיצוב בית פרטי כלים לבחירת מעצב פנים טוב

כל אחד מאתנו אוהב לבצע שיתוף פעולה עם אדם בעל ידע וניסיון. אך עבור עיצוב בית פרטי, המקום החשוב ביותר של אדם, נדרשים כמה גורמים נוספים למקסום התוצאות. משום שמדובר במרחב אישי ואפילו אינטימי של אדם, חייב הלקוח להרגיש בנוח מול איש המקצוע מולו הוא עומד. יכולת השיתוף של הלקוח באשר לצרכיו ברמת היומיום ובאשר לחלומו העיצובי היא הכלי שמייצר את התוצאה הטובה ביותר עבורו. מעצב טוב הוא מעצב פנים שמקשיב גם למילים שבין השורות הנאמרות. עליו לספק את התשובות האידיאליות ביותר לכל צרכיו של הלקוח, ואם הידע והניסיון שעומדים לרשותו מצטרפים ליכולותיו לקרוא את תמונת המצב של הלקוח שלו בצורה נכונה, הרי שגם הלקוח וגם מעצב הפנים עלו על דרך המלך להצלחת פרויקט העיצוב.

מה בין חלום לבין מציאות?

כיצד ניתן למנוע פער תוצאתי בין חלומו העיצובי של הלקוח לבין היכולת המעשית לשנות את החלל? עיצוב בית פרטי הכולל גם הדמיה תלת ממדית היא התשובה לניסיון לדמיין עיצוב ולייצרו בפועל. הדמיה זו היא התשובה האולטימטיבית לצרכים ולחלומות של הלקוח. עיצוב בית פרטי הכולל הדמיה לפני אישור הפרויקט ותחילת הפעילות מאפשר התמודדות עם פערים בין חלום למציאות ומציאת פתרונות.

עיצוב בית פרטי

ניצול פוטנציאל למקסום התוצאות

דורית אריזון, מעצבת פנים הפועלת מתוך ידע נרחב בתחום האדריכלי, הפיננסי והגרפי. השילוב בין המרכיבים הללו מהווה את הבסיס ליצירת שיתוף פעולה מקצועי ומיטבי מול כל לקוח. עיצוב בית פרטי עבורה היא הנאה גדולה הטומנת בחובה סיפוק עצום כאשר החלום העיצובי של הלקוח מצליח לבוא לידי מימוש בפועל. איכויותיה האישיות כאדם מורגשות בכל מפגש, התוצאות בשטח מוכיחות את הידע המקצוע ואת ניסיונה הנרחב.


מידע נוסף על עיצוב בתים פרטיים


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics