הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

עיצוב ביתעיצוב בית הדמיה תלת ממדית ככלי להצלחה

חלום עיצובי יכול להפוך למציאות כאשר קיימת התייחסות רחבה לכלל גורמים: החלום העיצובי, היכולת הכלכלית, הידע וניסיון בתחום הבנייה והעיצוב ואלמנט נוסף שמהווה כלי מאוד משמעותי בדרך, והוא היכולת של הלקוח לחוות את העיצוב התיאורטי שקיים בעיני דמיונו באמצעות כלי מעשי, עוד לפני תחילת תהליך העבודה.

עיצוב בית

עיצוב בית מתחיל בבסיס מעשי

עיצוב בית שעדיין לא נבנה, כלומר נמצא בשלב החלום או נמצא כבר בשלב התכניות הקיימות, וגם עיצוב בית מחודש מביא לקדמת הבמה את הפער בין הצרכים לבין הרצונות, את הפער בין היכולת הביצועית הלכה למעשה לעומת היכולת הכלכלית האפשרית. תפקידו של מעצב פנים הוא לגשר על פערים אלו ולייצר ללקוח את החוויה כי כל העולמות הללו מאוחדים לחלקת האלוהים הקטנה שלו בצורה מקסימאלית.

מיהו מעצב פנים מקצועי?

אדם בעל ניסיון בתחום העיצוב ידע לשלב בין הידע שלו בתחום הבנייה והעיצוב לבין הצרכים המעשיים של הלקוח. הכלי החשוב ביותר הוא התקשורת השוטפת בינו לבין הלקוח המביאה להבנת ההתנהלות של הלקוח, רצונותיו, כמיהתו ברמה הרגשית (בית הוא מרחב המייצר תחושה רגשית), דרך הידיעה באשר ליכולת להגשים חלום זה. אך לא די בכך. עיצוב בית חייב לענות על הדרישות של חיי היומיום של כל בני הבית, אך לא יכול להימנע מהחלום העיצובי של הלקוח. הדמית תלת ממד מאפשרת ללקוח להתמודד עם תשובות עיצוביות באשר לחלומותיו. הוא יכול לחוות את המעשיות או חוסר המעשיות של חלומו העיצובי. מעצב הפנים מייצר פתרונות מעשיים.


עיצוב בית

מומחיות המבוססת על ניסיון בשטח

עיצוב בית מקצועי נתמך בניסיון עשיר בתחום אך גם בקשת רחבה של ידע במגוון תחומים נוספים. דורית אריזון מביאה אל המפגש עם כל לקוח מעשיות עיצובית ואסתטיקה מוכחת בתחום העיצוב יחד עם כלים מעולם העסקים. דורית החלה את דרכה כמעצבת גראפית, עובדה זו מוצאת ביטוי בהדמיה התלת ממדית הממוחשבת שפוגש חלומו של הלקוח, המשיכה בתפקידי מכירות ושיווק שהקנו לה את הכלים ליצירת מרחב כלכלי נכון עבור הלקוח בכל פרויקט עיצובי וכיום היא מגשימה את אהבתה הגדולה לתחום העיצוב כמעצבת


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics