הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

עיצוב בתים אדריכלות פנים


המדריך של עיצוב בתים אדריכלות פנים

דורית אריזון, העוסקת בתחום של עיצוב פנים אדריכלות פנים, מביאה בעבור לקוחותיה את השילוב האופטימלי בין צורכי הלקוח לבין עיצוב חלל המשרה אווירה, יוקרה, ביתיות וחמימות. עיצוב פנים ואדריכלות פנים מאפשרים לכם ליהנות ממרחבי מגורים הבנויים ומסודרים בצורה הרמונית, ומקנים בעבור דיירי הבית מגוון רחב של פתרונות חלל, תוך הבנה של צורכי הדיירים.
כאשר ניגשים אל פרויקטים של עיצוב בתים ואדריכלות פנים, חשוב להבין כי ישנם מספר כללים חשובים, אליהם יש להתייחס בעת תהליך העבודה, על מנת למצות את החלל ולהגיע אל התוצאה הטובה ביותר.

עיצוב בתים אדריכלות פנים

גיבוש קונספציה ורעיון של עיצוב בתים אדריכלות פנים

לפני שניגשים אל תהליך העבודה בפועל, חשוב להבין את החלל ואת הצרכים של הדיירים. החלל הינו מיקשה נתונה, אנחנו עובדים אל מול מבנה קיים בדרך כלל, ולכן, לפני שאנחנו ניגשים אל מלאכת התכנון הפנימי של החלל, חשוב לקחת בחשבון גם את צורכי הדיירים, החל מהשימושים השונים של חלל המגורים, גודלו של המטבח, מספר חדרי השינה בבית, חדרי רחצה, גינה או מרפסת. לכל אדם יש את הצרכים שלו, ולכן, גיבוש הרעיון אל מול הצורך של הדיירים הינו אחד השלבים החשובים ביותר בעת אדריכלות פנים.

עבודה עם החלל

אדריכלות פנים מתעסקת למעשה עם החלל הנתון, שינוי מיקום חדרים, שבירת קירות, הזזה של מיקום המטבח, יצירה של יחידת הורים, פינת עבודה – כל אלו הינם תחת תחום אחריותו של אדריכל הפנים. בעת יצירת התכנון הפנימי, יש לקחת כמובן בחשבון נתונים שונים אליהם יש להתייחס, כמו קירות תומכים, מיקום החלונות בבית – אלמנטים אשר לא ניתן לשנות בפועל – בעיקר כאשר מדובר בדירות בבנייני מגורים.

עיצוב בתים אדריכלות פנים

יצירת תוכנית עבודה

תוכנית העבודה הינה זו שקובעת את השינויים אשר יעשו בתוך המבנה. תוכנית העבודה כוללת לא רק את השרטוטים השונים, אלא גם, תכלול את שלבי העבודה השונים. ביציאה אל פרויקט של עיצוב בתים ואדריכלות פנים, חשוב מאוד לקחת בחשבון גם את זמני העבודה, וכמובן – את התקציב העומד לרשות הפרויקט.
דורית אריזון, המתמחה בתחום עיצוב בתים ואדריכלות פנים, מאפשרת לכם ליהנות מתהליך עבודה איכותי, המשלב בין הצרכים שלכם לבין המבנה הקיים, יצירה של שינויים ודגש על פרטים קטנים שהופכים את החלל לנעים וזמין בעבור דיירי הבית. 


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics