הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

עיצוב בתים בלבן


עיצוב בתים בלבן איך עושים את זה?

מעוניינים בתחושת ניקיון וטוהר? רוצים להכניס אווריריות אל תוך הבית, אבל לא יודעים כיצד? אוהבים את המראה הנקי ואת הקווים החלקים הנגלים? עיצוב בתים בלבן- ייתכן מאוד שהוא התשובה עבורכם. העניין הוא, שלא תמיד מה שנראה מקסים בעיני דמיוננו הוא אכן נראה כך גם בפועל, בשטח. הדמיה תלת ממדית המבוצעת על ידי מעצב הפנים שלכם מאפשרת לכם לייצר חלום עיצובי ממוחשב. בצורה זו אתם יכולים לחוש את החלום העיצובי ולהחליט האם הוא מדבר אליכם. תפקידו של המעצב הוא להעניק מניסיונו העשיר כדי לגבש את החלום בלבן שלכם לכדי תמונה מציאותית בחללי הבית.


עיצוב בתים בלבן

עיצוב בתים בלבן- קווים לדמותו

הלבן מייצר תחושת בתוליות, ניקיון מידות, טוהר ותחושת מרחב אינסופי, אבל הוא עלול לייצר גם תחושת ניכור וקור. עיצוב בתים בלבן דורש ממעצב הפנים קריאת מפה נכונה של צרכיו הרגשיים של הלקוח, הצעת פתרונות מעשיים בשטח ואיזון בין צבעים אחרים לבין הלבן המרכזי השולט על פי בקשת הלקוח בכל חלל. המשחק העדין יכול לבוא לידי ביטוי בשימוש בקיר או בנישה מסוימים המובלטים על ידי צבע לנגד הלבן החגיגי, הוא יכול לבוא לידי ביטוי בשימוש בנגיעות צבע על ידי בחירת ריהוט המשלים את התמונה העיצובית. עיצוב בתים בלבן הוא מרחב עצום של אפשרויות. מעבר ללבן המוכר של קירות הבית, הרי מוגשים עוד גוונים רבים 'המדברים לבן'. באמצעות גוונים אלו ניתן לייצר את תחושת החום הרצויה. מעבר לכך, חשוב לתת את הדעת לגבי הטקסטורה של הקירות. משחק בתחום מייצר עניין ותחושתית שונה ומשתנה.

ניסיון צבעוני המייצר זכות לבנה

דורית אריזון מלווה את הלקוח מרגע היווצרות הקונספט העיצובי בראשו, דרך הדמיה ממוחשבת תלת ממדית אל הפעילות בשטח על ידי אנשי מקצוע אמינים ומוסמכים, והתוצר הסופי מדבר בעד עצמו. עיצוב בתים בלבן דורש תכנון מוקפד שתפקידו לייצר איזון עדין וחשוב בין נגיעות צבע לבין הלבן השולט. ניסיונה בתחום העיצוב, יחד עם ניסיונה בתחום המכירות והשיווק ובתחום הגרפי מייצר תמונה מלאה ואיכותית ללקוח- התאמת תמחור בהתאם לצרכיו ועיצוב מתוכנן מראש בהתאם לחלום העיצובי.

עיצוב בתים בלבן
 


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics