הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

עיצוב בתים במרכזעיצוב בתים במרכז- שירות עד הבית

כולנו רוצים שאיש מקצוע אמין ואחראי בעל כישרון בתחומו, בעל ידע וניסיון, ילווה אותנו בכל פרויקט שבחרנו לבצע, בכל תחום. עיצוב בתים במרכז הארץ על ידי מעצב שמכיר את האזור המדובר, מכיר את יתרונותיו ואת חסרונותיו ובקי באלמנטים הנדרשים כדי להפוך חלום עיצובי למציאות בשטח, הוא האמצעי המתאים ביותר עבורנו.
 

להמלצה על מעצבת פנים מומלצת במרכז
 

עיצוב בתים במרכז- הידע הוא הכלי וניסיון הוא ההוכחה


 

מעצב פנים בעל ניסיון וידע נרחב בתחום העיצוב ובתחום האדריכלות מייצר את התמונה האולטימטיבית עבור הלקוח. לא די בשילוב נעים לעין בין ספה לשולחן, בין קיר לבין מדף. הבית הוא חלק ממתאר האזור שבו הוא נמצא. נדרשת עבודת תכנון נכונה כדי לשלב בין החוץ לפנים, בין צורכי בני הבית לבין טעמם האישי וחלומם העיצובי. זאת ועוד, מעצב פנים נעזר לא פעם באנשי מקצוע מתחום הבנייה והשיפוצים כדי לייצר את אותו החלום העיצובי של הלקוח. עיצוב בתים במרכז על ידי כוח עבודה זמין, מקצועי ונוח יכול להוזיל עלויות ולקדם את סיום הפרויקט.


עיצוב בתים במרכז

עיצוב בתים במרכז- תכנון בשלבים

כמו בכל תחום, גם כאן אין קסמים. כדי להתאים בצורה מושלמת את העיצוב לצורכי הלקוח נדרשת עבודת תכנון מרשימה, בדיקה קפדנית של האזור והמרחבים שבהם מדובר, הכרת הלקוח- חלומותיו העיצוביים, התנהלותו בחיי היומיום, העדפותיו ושאיפותיו בתחום. מעצב פנים מקצועי סוקר את השטח, נפגש עם הלקוח, מייצר תמונה מתאימה ומביא אותה לידי ביצוע ע"י הדמיה תלת ממדית לפני הביצוע בשטח.

למידע על מטבחי פורמייקה מעוצבים כנסו לאלונים מטבחי פורמייקה מעוצבים

עיצוב הכולל כישרון וניסיון

מעצבת הפנים דורית אריזון מביאה אל שולחן הסקיצות את המגע האנושי הקשוב לצורכי לקוחותיה. ביכולתה לשלב בין המפה בשטח, החללים הקוראים להתהוות עיצובית חדשה או מחודשת, לבין הרעיון העיצובי העומד לנגד עיני הלקוח. הכלים שהיא מביאה מגיעים מהעולם הפיננסי מתוקף ניסיונה בתחום השיווק והמכירות ומגיעים מהעולם העיצובי מתוקף ניסיונה בתחום העיצוב הגרפי. דורית נעזרת בהדמיה ממוחשבת ובניסיונה העשיר בתחום האדריכלות והעיצוב עבור עיצוב בתים במרכז, וזאת כדי לאפשר ללקוח להפיק את המרב מכל חלל נתון. העלות מותאמת לאפשרויות הלקוח והתמחור נקבע בהתאם לנוחיותו.

עיצוב בתים במרכז
 


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics