הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

עיצוב בתים יוקרתיים


דורית אריזון, בעלת ניסיון רב שנים בתחום של עיצוב בתים יוקרתיים, מעמידה לרשות לקוחותיה את הידע והניסיון הרב שצברה, תוך גיבוש של תוכנית עבודה ייחודית, יצירה של קונספציה עיצובית יוקרתית, והפיכת החלל להרמוני, המשקף את הלכי הרוח של בעלי הבית. כאשר ניגשים אל מלאכת עיצוב בתים יוקרתיים, ישנם מספר שאלות שעולות מעת לעת.

לפניכם, מספר מן השאלות הנפוצות ביותר בנוגע אל עיצוב בתים יוקרתיים :
 

עיצוב בתים יוקרתיים

למי מתאים עיצוב בתים יוקרתיים?

עיצוב בתים יוקרתיים מיועד בעבור אלו שיש להם את הרצון ליצור חללים מעוצבים ומהודקים מבחינת התפיסה העיצובית, בעבור אלו שאינם מפחדים משינויים, לאלו שאוהבים את החיים היפים והטובים. עיצוב בתים יוקרתיים יתאים במיוחד בעבור בעלי בתי פרטיים רחבי ידיים או דירות יוקרה בבניינים מגורים, וכמובן, דירות גג ופנטהאוז.

כיצד ניגשים אל עיצוב בתים יוקרתיים?

תהליך העבודה נעשה בשילוב בעלי הנכס, כאשר ישנה התאמה בין יצירת תוכנית עבודה התואמת את הצרכים ואת ההעדפות של בעלי הנכס. קביעת התקציב נעשית בהתאם לקונספציית העיצוב. עם קבלת אישור של בעלי הנכס לתוכניות העבודה, מתחילים במלאכת העבודה אל מול ספקי חוץ, בנאים, רצפים, חשמלאים, ובמקביל לכך, כבר ניגשים אל בחירת פרטי הריהוט והאביזרים המשלימים.

עיצוב בתים יוקרתיים

מה הופך את העיצוב ליוקרתי?

כאשר מדובר בעיצוב בתים יוקרתיים, ישנה המתמקדות רבה מאוד בחומרי הגלם, החל מבחירה של סוג הריצוף, החלקת הקירות, יצירת נישות גבס מעוטרות לתקרה, בנייה של ארונות בגדים, מטבחים רחבי ידיים, בחירת קרמיקה או שייש לחדרי הרחצה ועוד. כל אלו, נעשים על ידי חומרי הגלם המיוחדים והאיכותיים ביותר, ובדגש על סיומת ורמת גימור גבוה של פירזול ואלמנטים נוספים.

גם מבחינת בחירת פרטי הריהוט והנוי, ניתן למצוא רמות גימור גבוהות, בין אם על ידי מוצרים של מעצבי על, פרטי אמנות ופרטי נוי, שטיחים, וילונות ועוד. בעיצוב בתים יוקרתיים, ניתן דגש רב על המוצרים המשלימים, המנורות, הכריות, מצעים, ואפילו כוסות וסכו"ם – על מנת להביא את היוקרה לכל פרט פרט.

דורית אריזון עוסקת בתחום עיצוב בתים יוקרתיים -  על מנת להפוך את בית המגורים שלכם לבית יוקרתי, העונה לצרכים שלכם ולסגנון העיצוב המועדף עליכם. 


קרא עוד על מעצבת פנים קיסריה


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics