הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

עיצוב בתים יפיםעיצוב בתים יפים- הרי זה מה שאנחנו רוצים

עיצוב בתים יפים הוא אינו סלוגן שיווקי שמופנה לקהל הרחב במגמתיות. בית יפה משדר תחושה, מייצר רגש, מציג עולם פנימי של בני הבית, וההגדרה , הרי כולנו ידועים שהיא סובייקטיבית. קיימים סגנונות עיצוביים רבים המוגדרים תחת קטגוריות שונות, אך אלמנט מסוים מחבר בין כולם. עיצוב בתים יפים מחייב התייחסות לכמה מרכיבים: תאורה, נקודת מוקד, פונקציונאליות, מרחב תנועה וגוון.

עיצוב בתים יפים אופטימליות ביצועית

היערכות נכונה, ליווי לאורך כל הדרך- משלב הרעיון דרך השלב הביצועי ועד לתוצאה המוגמרת על ידי מעצב פנים מקצועי הם הכלים האידיאלים ביותר עבור כל אדם הבוחר לשנות את העיצוב הקיים בביתו או לבנות את בית חלומותיו. כל מעצב פנים יתייחס לכמה גורמים תוך כדי התייחסות משמעותית לטעמו, להעדפותיו ולהלכות חייו של הלקוח. עיצוב בתים יפים כולל גם הדמיה תלת ממדית שמאפשרת ללקוח להגיע בצורה ממוחשבת לתוצר ויזואלי שבו הוא מעוניין.


עיצוב בתים יפים

מרכיבים משמעותיים

עיצוב בתים יפים, כאמור, בנוי על כמה מרכיבים משמעותיים: פונקציונאליות חייבת להילקח בחשבון אבל לא לבוא על חשבון האסתטיקה. מעצב מקצועי ידע לשלב בין שניהם. מרחב התנועה קשור לפונקציונליות, אבל חשיבותו באה לידי ביטוי גם בתחושה הרגשית שנוצרת בחלל- עומס לעומת תחושה אוורירית, דחיסות מלחיצה לעומת קווים נקיים מרגיעים וכדומה. נקודת המוקד בחדר יכולה להבדיל בין עיצוב בתים יפים לבין עיצוב נורמטיבי ופשוט למדי. היא המקשרת בין המרכיבים בחלל, או מכתיבה את הטון, או מושכת את תשומת הלב- תלוי בצורכי החלל. הגוון והצבע מייצרים תחושה רגשית, מעוררים או מרגיעים, מבליטים או מטשטשים, והתאורה הנלוות מייצרת את הטאצ הסופי שמבליט או מטשטש מוקדים בבית. לתאורה תפקיד אסתטי ופונקציונאלי כאחד.

ליהנות מהשירות ומהתוצאה הסופית

מעצבת הפנים דורית אריזון מציעה לכל לקוח חבילת שירותים נרחבת המבוססת על ניסיונה בתחום ובתחומים נוספים כעיצוב גרפי ושיווק ומכירות. השילוב בין אלה מקנה ללקוח כלים משמעותיים להגשמת חלומו העיצובי. תמחור נוח ויעיל המשלב אנשי מקצוע מתחום העיצוב והבנייה, ומבט רחב על אפשרויות עיצוביות המייצרות את האיזון וההרמוניה לצד הפונקציונליות הנדרשת

עיצוב בתים יפים
 


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics