הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

עיצוב בתים מודרניים


עיצוב בתים מודרניים- המילה האחרונה

יותר ויותר לקוחות בוחרים עיצוב בתים מודרניים עבור ביתם. ההתאמה בין הצרכים של בני הבית לבין העיצוב חשובה ברמה המעשית היומיומית וברמה האסתטית. עיצוב מודרני עונה על שני הסעיפים ומייצר תמונה אקסקלוסיבית נעימה ונוחה בכל חדר בבית. עיצוב מודרני משמעו קווים נקיים ופשוטים (כלומר לא מסולסלים ומורכבים). העיצוב ניחן בחדשנות ואינו כולל ריהוט המאפיין מאות רחוקות. עיצוב בתים מודרניים מיוחד בכך שאין בו גודש אביזרים, הוא נחשב מינימלי ומאפשר מרחב נשימה תחושתי. האם עיצוב מודרני לוקה בתחושת קור

עיצוב בתים מודרניים

עיצוב בתים מודרניים חמים וקרים

שאלה שנשאלת לא פעם מעצבי פנים המציעים את האפשרות לעיצוב מודרני היא- האם כאשר מדובר בעיצוב מסוג זה התוצר המוגמר אינו משדר חום ביתי אלא ניקיון, חדות ותחושת קור אם אכן כך היה הדבר כנראה שלקוחות רבים וטובים היו מעדיפים עיצובים בסגנונות שונים. לא כל אדם אוהב את ביתו חף מאלמנטים המייצרים את תחושת הביתיות החמימה. עיצוב בתים מודרניים אינו בהכרח מוביל לסגנון עיצובי קר. תלוי בתכולה הנבחרת לכל חדר ותלוי מאוד בבחירת הצבעים בחללים השונים, תלוי באבזור המתווסף כגון פרזול וריצוף ותלוי מאוד גם בתאורה. המשחק בין כל המרכיבים הללו ומרכיבים נוספים אליהם מודע מעצב פנים מקצועי מייצרים את התשובה המושלמת עבור לקוח שמעוניין בתחושת מרחב בביתו, מעדיף קלילות על פני גודש, אוהב את הקו הנקי והפשוט ומעוניין לייצר עבור בני ביתו ועבורו תחושת חמימות ברורה, מכילה ומפנקת. כדי למקסם את התוצאות נעזרים אדריכלים בהדמיה תלת ממדית עבור עיצוב בתים מודרניים, המספקת את התמונה המושלמת לפני תחילת העבודה לנגד עיני הלקוח.

עיצוב בתים מודרניים

עיצוב מותאם לקוח

דורית אריזון, מעצבת בעלת חזון ואהבה מיוחדת לתחום, מביאה את מיטב הניסיון והוותק בתחום עיצוב הפנים. מומחיותה משולבת גם בכישורים נוספים אותם רכשה במהלך התנסותה בתחום השיווק והמכירות ובתחום העיצוב הגרפי. השילוב בין שלושת המרכיבים הללו מייצר את התמונה המושלמת עבור הלקוח- ידע רחב בתחום האדריכלות, התאמה מושלמת בין חלום עיצובי לבין עלות אפשרית ונוחה ללקוח ושימוש בכלים מתקדמים וממוחשבים כהדמיה תלת ממדית


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics