הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

עיצוב בתים פרטיים


טיפים לעיצוב בתים פרטיים

הבית הפרטי הינו משאת חלומם של אנשים רבים, אם התברכתם בבית פרטי וברצונכם ליצור עיצוב אופטימלי, דורית אריזון, המתמחה בתחום עיצוב בתים פרטיים, תאפשר לכם לנצל ולמקסם את הבית הפרטי, תוך התייחסות ושילוב בין הפנים לחוץ. לפניכם, מספר טיפים מועילים במיוחד, שייסעו לכם להבין את רזי עיצוב בתים פרטיים, וכיצד תוכלו ליישם אותם גם בבית הפרטי שלכם: לבתים פרטיים, כמו בכל בית, יש את הצרכים השונים של בני הבית אל מול החלל הנתון, יצירה של תוכנית התואמת את הצרכים של בני הבית, תאפשר לכם לנצל ולמקסם את השטח הקיים לטובתם של הדיירים, בין אם מדובר ביצירה של מטבח רחב ידיים, פינת עבודה, פינת טלוויזיה, חלל מגורים רחב ועוד. אם מדובר בבית פרטי חד קומתי, בו חדרי השינה יושבים על הקרקע, חשוב לקחת בחשבון את הצורך של יצירת פרטיות בין החוץ לבין הפנים. בחירה של וילונות היוצרים האפלה מלאה או תריסים, תאפשר לכם לשמור על הפרטיות שלכם אל מול אלו השוהים בחוץ.

עיצוב בתים פרטיים

אל תשכחו את חדרי השירותים

חדרי שירותים הנמצאים בקומת הקרקע נזקקים גם הם לפרטיות, לכן, אם יש חלון, מוטב לבחור בזכוכית אטומה. שלבו בין הפנים לחוץ בעת עיצוב בתים פרטיים. אם יש לכם יציאה אל הגינה, הביאו מעט מן החוץ אל הפנים באמצעות בחירה של דלתות כניסה נעות על מסילה, או כאלו הנפתחות כלפי חוץ, כדי שתוכלו ליהנות מן הגינה גם בשעה שאתם יושבים בתוך הבית. אם יש לכם מרתף, או עליית גג, תוכלו לנצל גם אותם, בין אם ליצירת מקומות אחסון, ובין אם על ידי להפוך את החללים האפלים הללו לחדרי משחקים צבעוניים לילדים, או אולי חדר עבודה ביתי. בתים פרטיים מאפשרים לנו מגוון רחב של סוגי עיצוב וסגנונות עיצוביים – כאשר הכלל המנחה הוא ניצול העובדה כי הבית יושב על הקרקע, תוך מציאה של פתרונות ליצירת אינטימיות במקרים אלו. אני מאפשרת ללקוחותי ליהנות מתהליך עיצוב איכותי ואישי ובליווי מקצועי לכל אורך הדרך – על מנת שיוכלו ליהנות מן הבית הפרטי עליו חלמו תמיד, ובמסגרת התקציבית העומדת לרשותכם.

עיצוב בתים פרטיים
 


למאמר בנושא שיפוץ בתים פרטיים


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics