הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

עיצוב בתים פרטיים


עיצוב בתים פרטיים- נקודת מבט אדריכלית

אין ספק שתחום התכנון והעיצוב מכיל אלמנטים רבים להתייחסות. אדריכלות פנים מתפתחת בצעדי ענק ומייצרת כלים רבים ליצירת מרחבים מורכבים בעלי עיצוב מגוון. עיצוב בתים פרטיים מהווה תחום ייחודי במכלול האדריכלות כאשר הדגש הוא על המיזוג בין בניית הקונספט העיצובי והפרקטי לבין הצרכים הרגשיים שהבית, כמבצרו של אדם, מהווה

עיצוב בתים פרטיים

עיצוב בתים פרטיים- שלבים

בראש ובראשונה חייבת להיות התאמה ותקשורת נינוחה בין הלקוח לבין המעצב. אם מדובר בקשר אינטואיטיבי איכותי, הרי שקריאת צורכי הלקוח תהיה מהירה, יעילה, נינוחה ואיכותית יותר. עבור הלקוח מדובר באיש מקצוע היכול להכיל את חלומותיו העיצוביים, להבינם, לרדת לסוף דעתו ולייצר מעשיות בשטח בהתאם. עבור מעצב הפנים מדובר בתחושת סיפוק עצומה- עיצוב בתים פרטיים בצורה מקסימאלית מביא לידי ביטוי את כל הצרכים של הלקוח רגשיים ומעשיים, ואין נפלא מזה.

מורכבות שכבודה במקומה מונח

עיצוב בתים פרטיים נדרש, מעבר לשיחת ההיכרות ותחושת החיבור, גם את הכרת החלל. במקום הזה מוצא ביטוי הידע של מעצב הפנים באשר לפוטנציאל האדריכלי הטמון בחלל. הקונספט העיצובי מתגבש ומותאם אט אט לחלל הקיים באמצעות תכנון, שיחה, סקיצות והדמיה תלת ממדית. הדמיה תלת ממדית זו היא הכלי של מעצב הפנים ושל הלקוח לחוות בצורה ויזואלית את החלום ואת השטח הקיים כדי למצוא את הדרך הנכונה למציאת פתרונות פרקטיים. הוא מצייר את האיזון ההרמוני המושלם והמתבקש. איכות זו מוצאת ביטוי בשליטה ובידע של מעצב הפנים בכל נושא הנוגע בתחום האדריכליות, ניסיונותיו המעשיים בשטח, הכרות עם הלקוח, חומרי הגלם הקיימים בשוק, עלותם ועלות כוח העבודה הנדרש.

עיצוב בתים פרטיים

עיצוב בתים פרטיים- כל הכלים בארגז אחד

כאמור, התנהלות מקצועית של מעצב פנים באה לידי ביטוי בהבאת כל האלמנטים שאותם פוגש הלקוח. ממשאלות לגבי חלומות עיצוביים כאלה ואחרים ועד התמודדות עם פערים בין הרצוי למצוי דרך מתאר השטח והיכולת הכלכלית. דורית אריזון מציעה ללקוח חליפה עיצובית הכוללת את כל צרכיו. ניסיון בעיצוב גרפי, 15 שנות ניסיון בתחום השיווק והמכירות וידע נרחב בתחום עיצוב הפנים הם הכלים שלה, בתוספת ניסיון מוכח בשטח להפיכת חלום עיצובי למציאות עבור הלקוח


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics