הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

עיצוב בתים תמונותעיצוב בתים תמונות, שרטוטים והדמיות

עד כמה אתם מודעים לעובדה שיש באפשרותכם לייצר את התמונה העיצובית הקיימת בעיני דמיונכם לכדי מציאות ויזואלית? הדמיה ממוחשבת בתחום עיצוב הפנים הוא הכלי האטרקטיבי ביותר כיום. באמצעות עיצוב בתים תמונות בתוכנה מותאמת ניתן למקסם את התוצאות בשטח. כשרונו של מעצב הפנים וניסיונו האישי מהווים את הכלים המשלימים. קיימים אלפי רעיונות עיצוביים, אבל האחד שמתאים בדיוק לחללי הבית שלכם, מתקבל לאחר הדמיה תלת ממדית ותכנון מוקפד מראש לפני הביצוע.

עיצוב בתים תמונות

עיצוב בתים תמונות המעידים על תוצרים

חוברות עיצוב פנים, עיצוב בתים תמונות באינטרנט, עיצוב ייחודי אצל חברים או בני משפחה, כל אלה מלהיטים את הדמיון ומעוררים את החשק לייצר תמונה עיצובית אסתטית ונעימה, לפעמים אקסקלוסיבית ומרשימה ולעתים בעלת קווים נקיים ופשוטים. כל אדם וטעמו האישי. העניין הוא, שלא כל מה שנראה יפה ואסתטי בבית אחד אכן יהיה מושלם בבית אחר. כדי לייצר את התמונה העיצובית שלכם בבית מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע ולעשות שימוש בהדמיה תלת ממדית עבור עיצוב בתים תמונות מומחשות.

כיצד הופכים חלום למציאות עיצובית?

מומלץ ביותר להביט בחוברות עיצוב בתים תמונות וסקיצות, לשוטט באתרי אינטרנט המציעים תמונות בתחום ולגבש קונספט עיצובי בראשכם. גם אם לא הצלחתם, הרי אתם יודעים מהי התחושה שאותה אתם רוצים ליצור בחלל המגורים שלכם. מתפקידו של מעצב פנים מקצועי לשלב בין כל הגירויים שכבר נחשפתם אליהם, להקשיב לרצון שלכם ולייצר את התמונה העיצובית האידיאלית עבורכם. עיצוב בתים תמונות וסקיצות אפשרי על שימוש בהדמיה ממוחשבת. דרשו זאת. הרבה בעיות נפתרות עוד בשלב זה ואינן מגיעות לידי תוצר מתסכל בשטח. הרבה פתרונות מוצעים על ידי מעצב הפנים בשלב זה ומייעלים את שלב הביצוע.

עיצוב בתים תמונות

החלום העיצובי אינו נשאר בגדר חלום

מעצבת הפנים דורית אריזון מלווה כל לקוח בשלבי הבנייה של הקונספט העיצובי, ההדמיה התלת ממדית והביצוע. יכולותיה האישיים מוצאים ביטוי בשירות אדיב וקשוב ובקריאת מפת צורכי הלקוח גם בין השורות. ליכולת זו מתווסף הניסיון בתחום המייצר את התמונה העיצובית המושלמת לכל לקוח בהתאם להעדפותיו ולדרישותיו, ובהתאם לטעמו ולכיסו.


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics