הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

עיצוב בתים


אז מה חשוב לדעת על עיצוב בתים? על מה מומלץ לתת דגש בתהליך עיצוב בתים? האם למבנה, לצורה, לבצע או לטקסטורות? דורית אריזון, מעצבת פנים בעלת ניסיון רב שנים בעיצוב פנים ובניהול פרויקטים בתחום העיצוב, מביאה לכם את הטיפים החשובים ביותר בתחום עיצוב בתים.


עיצוב בתים

התארגנות לקראת עיצוב בתים

לפני שאתם מתחילים לקנות פריטים חדשים או רהיטים לבית, לפני שאתם מורידים קירות או מפרקים את המטבח, מומלץ מאוד להתארגן בצורה נכונה לקראת פרויקטים של עיצוב בתים. הכינו רשימה מסודרת של כל מה שהייתם רוצים לשנות בית, בדקו מה חסר לכם והיכן אתם זקוקים לפתרונות עיצוביים.

קביעת תקציב של עיצוב בתים

השמיים הם הגבול כאשר מדובר בתחום עיצוב בתים, יחד עם זאת, אנחנו צריכים לזכור כי עלינו לעבוד בתוך מסגרת תקציבית, ולכן, חשוב מאוד לקבוע תקציב מראש ולהשתדל לעמוד בו. תמיד השאירו 10% מן התקציב לשינויים אחרונים או לבעיות העלולות לצוץ בדרך.
 

סגנון של עיצוב בתים

לכל אדם יש את הסגנון ואת ההעדפות העיצוב שלו. אם אתם לא יודעים מה הסגנון שלכם, התארגנו על כמה ספרי עיצוב או מגזינים של עיצוב, והתחילו לסמן דפים או חפצים שאהבתם, לאט לאט תוכלו לגלות בדיוק מה אתם אוהבים יותר, ולנסות ולמצוא את הפריטים הללו בחנויות הקרובות.

עיצוב בתים

תשומת לב לכל חדר במהלך עיצוב בתים

בכל אחד מן החדרים בבית יש לנו צרכים שונים, בחדר הילדים צריך תאורה נכונה ושפע מקומות אחסון נגישים למשחקים, המטבח זקוק גם כן למקומות אחסון מרובים, אך גם למשטח עבודה נוח ורחב, בסלון אנחנו מארחים חברים, אך גם נרגעים לאחר יום עבודה עמוס – תהליך עיצוב בתים נותן דגש לכל אחד מן החדרים, לפני הצרכים השונים, ולפיכך גם העיצוב משתנה בהתאם.

הכל בפרטים הקטנים

צבע לקיר או וילון לחדר יכולים לעשות שינוי מהותי, לפעמים, אנחנו לא חייבים לשבור קירות או להוציא סכומי עתק על מנת להקנות לחלל מראה מהודר, נעים ואוורירי.
דורית אירזון, בעלת ניסיון רב שנים בניהול פרויקטים של עיצוב ובעיצוב בתים תשמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם במלאכת עיצוב הפנים של בית החלומות שלכם – ועדיין, לשמור על מסגרת התקציב העומדת לרשותכם. 

 


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics