הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

עיצוב בתיםעיצוב בתים – מרעיון עד רמת הביצוע

עיצוב בתים פרטיים, עיצוב דירות וחללים האמורים לשרת מטרות אחרות טומנים בתוכם אתגר מחשבתי המורכב מכמה גורמים: פרקטיקה הכרחית, התנהלות תקציבית חכמה, עיצוב מרגש ואסתטי. כל ממד מקבל מענה על ידי דורית אריזון בנימה אישית לטובת צורכי הלקוח. כיצד מבוצע התהליך?


עיצוב בתים

עיצוב בתים – מקונספט ועד מעשיות בשטח

כל רעיון קורם עור וגידים עוד בראשו של הלקוח. עיצוב בתים נכון ומדויק עונה על החלום העיצובי של הלקוח, אינו מניח בצד את האמצעים הפיננסיים העומדים לרשותו ומייצר בסופו של דבר תוצר עיצובי מוגמר שמספק את התחושתיות הנדרשת מצדו של הלקוח. בראשית הדרך מבוצעת שיחת תיאום ציפיות בין דורית אריזון לבין הלקוח. מטרתה הכרת צרכיו, יצירת מרחב אישי נעים ונוח להמשך תהליך, הבנת המפה הכלכלית האפשרית לפרויקט. המרחב הנדרש לעיצוב נבחן באמצעות אספקטים שונים המחייבים התייחסות ומאפשרים יצירת תמונה עיצובית שלמה ואפשרית לביצוע לטובת צרכיו של הלקוח.

התחייבות למכלול הנדרש לעיצוב

תהליך עיצוב בתים נכון חייב לתת דגש גם לפנים וגם לחוץ. ההרמוניה באה לידי ביטוי אם אין הפרדה חדה וגסה בין האזורים, והתחושתיות הנוצרת היא מעבר חלק ונעים בין מרחב אחד למשנהו. לכן פרמטרים שונים נבדקים בקפידה ומייצרים את התמונה הסופית הנדרשת. הלקוח יכול ליהנות מחוויה תלת ממדית של הצגת התוצר הסופי באמצעות המחשה ויזואלית ממוחשבת שמאפשרת לו לחוש ביתר תשומת לב את החלום שלו קורם עור וגידים, את האפשרות לביצועו ואת הפער אם נוצר. חוויה זו מייצרת גם את הכלים ליצירת תיקונים נדרשים לטובת הלקוח.

עיצוב בתים

יכולת אסתטית בשילוב פרקטיות הכרחית

השילוב בין עיצוב יעיל ופרקטי לבין אסתטיקה המשדרת אסתטיקה, מורגשת בהתנהלותה של דורית אריזון. עיצוב בתים בעיניה הוא שילוב בין צורכי הלקוח לבין הרמוניה עיצובית מוכחת בשטח. לא ניתן להפריד בין הדברים, כל מרכיב חייב לקבל דגש למקסום התוצאות. דורית אריזון מתמחה בעיצוב חללים למטרות שונות המסתמך על ארגז כלים רחב הכולל ניסיון וותק בתחום. ייחודיותה, בין היתר, היא ביכולתה לשלב בין התנהלות כלכלית נבונה עבור לקוחותיה בכל פרויקט עיצוב לבין שילוב מקסימאלי של תחום העיצוב.


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics