הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

עיצוב דירות


סיפורם של דני ומירית

דני ומירית, זוג בשנות השלושים מתל אביב, יכולים סוף סוף לנוח על זרי הדפנה. מזה שנה שלמה שהם מחפשים מעצב פנים המתמחה בתחום עיצוב דירות, ועכשיו מצאו . "זה לא היה קל", מספרת מירית. "החיפוש אחר מעצב טוב מתחום עיצוב דירות הוא לפעמים כמו לחפש מחט בערמת שחת... בדקנו הרבה בענף עיצוב דירות. נפגשנו עם אולי עשרים מעצבי פנים שונים. ועדיין, לא הרגשנו שזהו זה. לא הרגשנו את תחושת השלמות הזו, שמרגישים כשמוצאים את בעל המקצוע הנכון עבורך.


עיצוב דירות

חיבור עם המעצב

אני חושבת, שבמיוחד בתחום עיצוב דירות, חשוב לקבל תחושה של אמינות, של ביטחון, של אדם כלבבך. היה לנו חשוב מאוד לפני שאנו ניגשים לתחום זה של עיצוב דירות, שהמעצב יהיה אדם שמבין אותנו, שמתחבר לטעם שלנו, שזורם עם החלומות שלנו" דני בעלה של מירית, מוסיף: "אני מסכים לגמרי עם מירית. לי, מעבר לדברים החשובים אותם ציינה מירית, היה חשוב מאוד לעבוד מול אדם סופר מקצועי, שאוכל לקבל ממנו תשובות מושלמות לכל הנושאים של בטיחות ואמינות בחיי היומיום שלנו בבית. היה לי מאוד חשוב לשמוע באילו חומרים המעצב עושה שימוש, מה טיבם ומה איכותם. יש לכך חשיבות עצומה בתוצאה הסופית." לדורית אריזון, דברי מירית כלל אינם מוזרים. דורית אריזון מספרת על לקוחות רבים ש"לא מצאו את עצמם" לפני שהגיעו לפגישה עימה. דורית אומרת כי למצוא מעצב מתחום עיצוב דירות שיהיה מושלם עבורך הוא לעיתים כמו למצוא בן זוג לחיים. עיצוב דירות במיטבו, אחרי הכל, הוא הבטחה לחיים שלמים של יופי ונוחות.


עיצוב דירות
 


לובלינר מזרונים וספות חדרי שינה


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics