הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

עיצוב חדרי אמבטיה


בתחום העיצוב, תופס עיצוב חדרי אמבטיה מקום ראשון במעלה

לא מפליא, כי רבים מאיתנו בוחרים להעניק תשומת לב מיוחדת לחדר חשוב ומיוחד זה, המשמש אותנו מקום מפלט מכל התלאות והטרדות המאפיינות את חיי היומיום שלנו. עיצוב חדרי אמבטיה, מעידים אנשים שהעניקו לעצמם את הפינוק,יכול לחולל מהפך אמיתי בחדר הקטן והמיוחד הזה.

עיצוב חדרי אמבטיה

מה חשוב לדע?

קל יותר כפי הנראה לענות על השאלה מה לא כולל עיצוב חדרי אמבטיה... אופנות עכשוויות בעיצוב חדרי אמבטיה מדברות על ריצופים בשלל צבעים, על חיפויי קיר מרהיבים הכוללים פסי פסיפס עשירים וכמו-רקומים, על כלים סניטריים בשלל דגמים וגוונים. עיצוב פנים חדרי אמבטיה אינו תמיד אומר החלפה של כל הקיים בחדר האמבטיה. לעיתים, אביזר או רהיט חדש יעשו מגע של קסם בחדר ויעניקו טאצ' מיוחד של עיצוב אמבטיה , שעושה את כל ההבדל.

 

לחשוב מחוץ לקופסא

דורית אריזון, מעצבת פנים נוהגת "לחשוב מחוץ לקופסה" גם בכל הקשור לתחום מאתגר זה של עיצוב חדרי אמבטיה: " הקו שמוביל אותי בעיצוב האמבטיה הוא פינוק. האמבטיה נחשבת לחדר האינטימי ביותר בבית, וכך יש להתייחס לעיצוב חדר הקטן הזה. אני תמיד חושבת על הנוחות, על חוויית המשתמש. כל אביזר באמבטיה, מעבר להיותו אסתטי ונעים לעין, צריך לענות על קריטריונים מובילים של איכות ונוחות. כל מתלה למגבת צריך לומר לנו: אני כאן בשבילך. קח אותי." התיאור הציורי של דורית אכן ממחיש לנו מה אנחנו בעצם מחפשים בחדר האמבטיה שלנו... אין ספק, עיצוב חדרי אמבטיה יכול לגרום לנו להיכנס לאמבטיה, ולא לרצות לצאת...


עיצוב חדרי אמבטיה


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics