הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

עיצוב חדרי ילדים


ילדים זה שמחה- כמה צדק מי שטבע את המנטרה הזו. שמחה, וגם השקעה לא קטנה. אחת ההוצאות הכבדות למשפחה עם ילדים היא עיצוב חדרי ילדים.

עיצוב פתרונות מיוחדים

עם גדילתם של הילדים, משתנים צרכיהם, ומשפחות רבות מוצאות את עצמן רושמות הוצאות כספים ניכרות תחת סעיף עיצוב חדרי ילדים מדי מספר שנים. משום כך, אך טבעי כי משפחות רבות יחפשו פתרונות טובים ויצירתיים לחיסכון בעלויות עיצוב דירות, פתרונות המספקים הן יופי והרמוניה לחדרים והן נוחות ובטיחות. בכל הקשור ליצירת עיצוב לחדרי ילדים, ישנן לא מעט אפשרויות לניצול נכון של המרחב, לשימוש ברהיטים שונים לפונקציות שונות, ליצירת אשליה של חלל גדול באזורים קטנים וצפופים, ועוד.


עיצוב חדרי ילדים

המלצות וטיפים

דורית אריזון, המתמחה בתחום עיצוב חדרי ילדים, מציגה בפנינו מספר אפשרויות להפוך את חדר הילדים לממלכה קטנה, "שתגדל" עם הילד ותספק מענה הולם לצרכיו המשתנים עם השנים: שימוש בספה שנפתחת לשתיים או שלוש מיטות ומאפשרת אחסון חפצים שונים או צעצועים של הילדים. עיצוב חדרי ילדים תמיד תר אחרי חיסכון במקום, גם על מנת לאפשר לילדים שטח משחק רחב ככל הניתן. צביעת החדר בצבעים בהירים,כל מעצב פנים חייב לדעת כי יש להגדיש תשומת לב רבה לצבעים ומשמעותם. הדבר מומלץ במיוחד לחדרי ילדים קטנים, על מנת להעניק לחדר אשליה של גודל ולהאיר אותו. הכנסה של מיטת קומתיים לחדר הילדים, על מנת לחסוך במקומה של מיטה. כמובן, יש להקפיד לבחור מיטת קומתיים בטיחותית, ולתת תשומת לב מיוחדת למעקה, שיהיה חזק ויציב. עומדים בפני עיצוב חדרי ילדים? שווה להשקיע מחשבה רבה, ולחסוך בהוצאות. דורית אריזון תשמח לפגוש אתכם ולהעניק לכם ייעוץ אישי.


עיצוב חדרי ילדים


המלצה על תכנון ועיצוב פנים


הקליקו למידע נוסף אודות חדרי תינוקות במבצע


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics