הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

עיצוב חדרי שינה


חדר השינה. המקום האינטימי, האישי, אולי המיוחד ביותר בבית. פינה קטנה משלנו, שהיא באמת רק שלנו. אין זה פלא שזוגות רבים ניגשים לעיצוב חדרי שינה, לפני שהם חושבים על עיצוב חדרים אחרים בבית. גם אם יש לנו תינוקות או ילדים, גם אם אנחנו נוהגים לארח הרבה, הרי שחדר השינה הוא המקום היחידי בו אנו חשים בזכותנו לפרטיות במלוא עוצמתה. עיצוב חדרי שינה הוא עולם שלם, המתאים את עצמו להרגלי השינה של כל זוג וזוג, כמו גם לאופיים, לסגנונם, לאהבותיהם. ישנם זוגות הבוחרים לגשת לתחום עיצוב חדרי שינה בכוחות עצמם, וישנם שיעדיפו להעביר את המלאכה לידיו של מעצב פנים מקצועי.

עיצוב חדרי שינה

כיצד פועל מעצב פנים בעל ניסיון בתחום עיצוב חדרי שינה?

לאחר בחירת המעצב המתאים לכם ביותר, בדרך כלל נקבעת פגישה אישית ונינוחה עימו, על מנת לגבש את עיצוב פנים המתאים לכם מבין אפשרויות רבות בתחום עיצוב חדרי שינה.

מה מביא המעצב בחשבון?

את התכנון עושים כמובן על פי מידות נתונות של חדר השינה שלכם. כמו כן, המעצב מתשאל אתכם על מנת להעמיק את היכרותו אתכם ואת הבנתו את עולמכם הפנימי. כשמדובר בתחום עיצוב חדרי שינה, אפשר לומר שנדרשת היכרות מעמיקה ממש, כמעט אינטימית של בני הזוג וצרכיהם. דורית אריזון , מעצבת פנים שמאחוריה שנים רבות בפרויקטים של עיצוב דירות שונות, מוסיפה : "אני תמיד מנסה לברר את סגנון החיים והרגלי השינה של בני הזוג. אני בודקת האם יש להם הרגלים או רצונות וצרכים מיוחדים, האם הם נוהגים "לארח" את הילדים בחדר השינה, וכמובן מה התקציב שעומד לרשותם לצורך העיצוב או השיפוץ. ישנם זוגות הרואים בחדר השינה מקום לשים את הראש, וישנם זוגות הרואים בחדר השינה מקום לא רק לשינה, אלא לעבודה, להתרווחות, לשעות של פינוק והנאה. " כך או כך, עיצוב חדרי שינה ידרוש מכם קודם כל להגדיר את ייעודו של חדר השינה שלכם מחדש...


עיצוב חדרי שינה
 


המלצה על עיצוב בתים יפים


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics