הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

עיצוב חדר


החדר שלנו בבית הוא הממלכה הפרטית שלנו. עיצוב חדר בטעם שלנו, בסגנון האישי שלנו– יש לו משמעות רבה באיכות החיים שלנו ובתפקודנו היומיומי. אצל משפחות מסוימות, עיצוב חדר יכול להיות פרויקט של אחת לכמה שנים, ואילו אצל משפחות אחרות עיצוב חדר יכול להיות עניין של שגרה.
 

קרא עוד על מעצבת פנים במרכז
 

עיצוב נכון

לא תמיד צריך להשקיע משאבים, כסף רב או זמן יקר בפרויקט עיצוב חדר. לעיתים, עם רצון טוב, אנרגיות בריאות, חשו טעם ונטייה יצירתית, אפשר להגיע לתוצאות יפות ולהעניק עיצוב מרענן וכיפי לחדר שינה, לחדר ילדים, לסלון או לכל חדר אחר בבית.

המלצות מפי המעצבת

שאלנו את דורית אריזון על עיצוב חדר, וקיבלנו כמה פטנטים פשוטים שכל אחד מכם יכול לבצע אותם בעצמו: "הכלל הראשון כשניגשים לפרויקט עיצוב חדר הוא לבחור צבעים המשתלבים בהרמוניה זה עם זה. כדאי להשקיע מחשבה ותכנון על מנת להתאים את הצבעים לקו המוביל של סגנון העיצוב. עיצוב חדר מיוחד ושונה הוא זה שבו, עם מעט תעוזה, שוברים את הצבע השולט עם "זריקת" צבע אחר ושונה לחלל החדר. לא חייבים להתפרע, רק להעז קצת, והתוצאה יכולה להיות מאוד יפה, מושכת וייחודית".

חשוב לדעת

עיצוב פנים של חדר הוא תחום בו מתמחה דורית אריזון כבר שנים, והיא משקיעה לא מעט זמן ומאמץ בניסיון להכיר את לקוחותיה באופן אישי ומעמיק על מנת לספק מענה מושלם ואישי לצרכיהם ולטעמם. לעיתים, מתלווה דורית אל לקוחותיה לפני תחילת פרויקט של עיצוב חדר, על מנת לייעץ להם בבחירת האביזרים המתאימים שיתנו את הטאצ' המושלם לחדר שלהם. עיצוב חדר מושלם הוא תוצאה של סך כל מרכיביו.


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics