הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

עיצוב לבית


מחפשים שינוי?

רוצים לצאת קצת מהשגרה? להתרחק מהמוכר והידוע? לא כל יציאה מהשגרה מחייבת אותנו להתרחק מסביבת חיינו הקרובה. להיפך. לפעמים, אפשר לעשות שיפוץ ממשי ועם זאת להישאר בתחום הידוע והמוכר לנו. איך? עיצוב לבית. המפתח טמון בשתי מילים קלו, שיכולות לעשות מהפך של ממש בחיינו. עיצוב לבית ניתן להשיג על ידי מעצב פנים, ויש אנשים המעדיפים לעשות זאת בדרכם שלהם. ליצור עיצוב לבית חדש ושונה על ידי שינוי מיקום הרהיטים, צביעת החדרים, הוספה של אלמנטים עיצוביים שונים ועוד, כיד הדמיון הטובה. איך יוצרים עיצוב פנים לבית בדרכים יצירתיות? אספנו כמה טיפים פשוטים על עיצוב לבית שאינו דורש ידע או התמחות מיוחדת בתחום.

עיצוב לבית

 

מאמר בנושא תכנון ועיצוב בתים
 

טיפים – באדיבות דורית אריזון:

עבודות גרפיקה שונות יכולות להוסיף המון ויזואליה, יופי והרמוניה לדירה או לבית. אם יש לכם מעט זמן פנוי וחשק ליצור, תוכלו לשלב עבודות כאלה כתמונות, או כהדפסים על ארונות שונים בבית. אפשרות נוספת, למי שהוא בעל תעוזה, היא "להשתגע" ולצבוע קירות בצביעה אומנותית באופן חופשי, בעזרת הידיים בלבד או בשימוש בספוג. מתקבל עיצוב לבית שונה וייחודי. מומלץ לנסות שיטת צביעה כזו קודם לכן במקום צדדי בבית, כמו במרתף. עיצוב לבית מקורי ניתן לקבל אף בעזרת הסבה של חפצים מסוימים מייעודם המקורי . למשל, מגש מטבח מיוחד ההופך מצע לבשמים ולסבונים בחדר האמבטיה. עיצוב לבית הוא תולדה של טעם טוב, אך גם של תעוזה, של ניסיון וטעייה. כשמדובר בעולם של עיצוב לבית, החוכמה היא לדעת לחדש ולרגש. נסו לחשוב שונה, נסו להעז.

עיצוב לבית
 


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics