הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

עיצוב מסעדות


עיצוב מסעדות

מתי ביקרתם לאחרונה במסעדה, בה נהניתם לא רק מהאוכל, אלא גם מהחוויה, מהעיצוב? לנושא עיצוב מסעדות תפקיד חשוב ומשמעותי מאין כמוהו בעיצוב החוויה הרצויה לסועדים, בשביעות רצונם ובנכונותם לשוב ולבקר במסעדה. עיצוב פנים מסעדות, בעבר מזון משובח ותפריט מגוון היה מספיק בשביל ליצור מגוון תחושות ואסוציאציות נעימות, שיגרמו לנו לשוב ולפקוד את המסעדה ואף להמליץ עליה בפני חברים. אם אתה עומד בפני פרויקט של עיצוב מסעדות, ודאי אתה שואל ומתעניין כיצד מתבצע כל תהליך של עיצוב מסעדות. הצעד הראשון והחשוב ביותר, הוא כמובן לחפש ולאתר אנשי מקצוע מתאימים, אמינים, מקצועיים ויצירתיים, שניתן לסמוך עליהם שהם מומחים בתחום עיצוב מסעדות.


 עיצוב מסעדות

דורית אריזון ממליצה על מספר צעדים בדרך לתהליך עיצוב מסעדות

לאחר בחירת מעצב הפנים שלכם, נקבעות מספר פגישות, ולעיתים מסתפקים בפגישה אחת, בה יש לגבש את התכנון, או יותר נכון את הבסיס לנושא תכנון מסעדות, כפי שהוא משתלב במסעדה שלכם. יש לקחת בחשבון את גודל המסעדה, את מספר החדרים או החללים , את הנוף הנשקף מהמסעדה עיצוב מסעדות תמיד יתאים עצמו לסגנון המסעדה הרצוי, להתנהלותה, וכמובן לרצונות ולצרכים המיוחדים של הלקוח. עיצוב מסעדות נותן תשובות טובות לשאלות אחרות, כמו מיקום החניה, אם יש כזו. "עיצוב מסעדות ניתן לקבל כמעט על פי כל היקף תקציב". דורית אריזון מספרת כי בדרך כלל היא נפגשת עם בעלי המסעדה טרם תהליך של עיצוב מסעדות ומתחקרת על טעמם, על צרכיהם ועל הנטיות המיוחדות להם. מובן כי בנושא עיצוב מסעדות ישנה התייחסות מיוחדת לסוג המסעדה ולהתמחותה- אם זו מסעדת דגים, פלדמן בשר, בשרים, או כל מסעדה אחרת. כל מסעדה היא מיוחדת בפני עצמה ובתפיסה זו יש לגשת לעיצוב חדרים שבמסעדה.

עיצוב מסעדות

קראו עוד על אולם אירועים באזור תעשיה בת ים


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics