הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

עיצוב משרדים


עיצוב משרדים

עיצוב משרדים אינו פחות מרגש ומרתק מאשר עיצוב בתים. המשרד הוא ביתם השני של רבים, ולכן בעלי עסקים רבים משקיעים ממיטב מרצם וכספם במשרד יפה, מעוצב ופונקציונאלי. לפני שניגשים למשימת עיצוב משרדים, כדאי לבחור בקפידה את בעלי המקצוע שעתידים לקחת חלק בשיפוץ – וכמובן לתת דגש לבחירת מעצב פנים המקובל עליכם מכל הבחינות.

איך בוחרים מעצב פנים בהתאם לצרכים?

עיצוב משרדים , ככל תחום אחר, דורש המלצות. אם אתם מתבססים על המלצות בבחירתכם את המעצב, יש סיכויים טובים שעבודת עיצוב משרדים שהזמנתם תשיג תוצאות משביעות רצון. אם נתקלתם במעצב מסוים דרך רשת האינטרנט או שפשוט ראיתם פרויקט שלו בשטח, בקשו המלצות. מעבר להמלצות, אם ברצונכם להרגיש בטוחים לגמרי עם הבחירה שלכם, בקשו ממעצב הפנים או מהאדריכל להיפגש פנים אל פנים עם מספר לקוחות להם עשה עבודת עיצוב משרדים. פגישה כזו תעניק לכם אפשרות להתרשם בשטח מעבודתו, לשאול שאלות ולספוג מניסיונו של הלקוח הקודם. שאלות ותהיות רבות אודות עיצוב משרדים הנכון עבורכם עשויות להפטר כבר בפגישה ראשונית כזו. אם אתם עומדים בפני שלב של עיצוב פנים של משרדים, קחו בחשבון שמדובר בתהליך הנמשך תקופה לא קצרה. לעיתים, מדובר בתקופה של כשנה, בתנאי עבודה די מלחיצים. לכן, חשוב לבחור אדריכל או מעצב פנים בעל סבלנות רבה, בעל פתיחות ונכונות לבוא לקראת הלקוח בכל עניין, בכל שאלה ובכל שעה.


עיצוב משרדים

עיצוב משרדים עבור העובדים

עיצוב משרדים במיטבו תמיד יקנה תשומת לב מיוחדת לעובדים במשרד. עובדים אלה, לעיתים המשרד הוא בבחינת ביתם השני ולכן עיצוב משרד חשוב כמו עיצוב הבית מבחינתם. אדריכלים רבים אוהבים ליצור חלוקה אסתטית בים חללים ללא הצורך להשתמש במחיצות. הדבר נותן לעובדים תחושה של ביחד ושל שייכות, יוצר שיתוף פעולה בין עובדי המחלקות השונות ומעודד הפריה הדדית.

דורית אריזון מוסיפה מספר פרטים על דרכי עיצוב משרדים עכשוויות:

לעיתים, הצורך בהפרדה בין חללים יכול לבוא לידי ביטוי בריצוף למשל או אף בבחירת ריהוט משרדי מתאים. לא רק קירות מפרידים בין חללים, לעיתים ההפרדה המתקבלת על ידי תיחום ריצופי היא מעניינת, יפה ויצירתית יותר. למשל, בחירה של פסיפס במקומות מסוימים תדאג להגדרת אורי החלל הרצוי, ותהפוך את האזור הנבחר לבעל עצמאות משלו בחלל. מעבר לכך, ישנו אפקט אסתטי מרהיב לבחירה כזו.

דורית אריזון מוסיפה כמה עצות גם לגבי בחירת האדריכל:

"חשוב לוודא שהאדריכל שבחרתם ייטיב להתמצא בכל הפרטים הבירוקראטיים שלעיתים מלאים ומעכבים את העבודה. אם האדריכל העוסק בעבודת עיצוב משרדים מכיר את האישורים הנכונים לכם ויודע כיצד לזרז את קבלתם – הרווחתם. בנוסף, אם לוח הזמנים שלכם צפוף, רצוי שתדאגו שהאדריכל עימו תעבדו יהיה מאזור מגוריכם. אדריכל או מעצב פנים מהאזור יתמצא בכל הדורש התמצאות ברשות המקומית. אם התמזל מזלכם ובחרתם באדריכל הנכון לעבודת עיצוב משרדים או בחברת דלתות פנים מוצלחת ומיומנת - אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים בתוצאות ".


עיצוב משרדים


למידע נוסף על מעצבת פנים בתל אביב


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics