הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חייגו 054-5670700
 

עיצוב פנים בסגנון כפרי


עיצוב פנים בסגנון כפרי לבית מושלם

עולם עיצוב הפנים הוא עולם רחב ומרתק, הכולל שורה של סגנונות עיצוב ובהם עיצוב מודרני, קלאסי, יוקרתי, וינטאג' וכפרי. אחד מסגנונות העיצוב המיוחדים ביותר הוא עיצוב פנים בסגנון כפרי, שכן עיצוב זה מאפשר לנו להביא את כפר, את הטבע ואת האדמה אל תוך הסביבה האורבנית בה אנו חיים. סגנון עיצוב זה נשען ברובו על צבעי אדמה ושימוש נרחב בעץ מלא עם מרקם עצי, ריח עצי ומגע עצי, וכולל בתוכו קטגוריות משנה כמו פרובנס, כפרי מודרני, כפרי קלאסי וכדומה.

 

עיצוב פנים בסגנון כפרי

החלטות עיצוב בראייה מקצועית

המשימה של עיצוב פנים לבית היא משימה הדורשת שורה ארוכה של החלטות אותן יש לקבל סביב מרכיבים ופריטי תכנון, עיצוב וריהוט שונים בבית, וחשוב מאוד שכל החלטה כזאת תתקבל בצורה מקצועית מתוך ראייה כוללת ועל בסיס עקרונות העיצוב המקצועיים, לא על פי מצב רוח, טעם אישי זמני או שיקולים צרים שבסופו של דבר אינם מתחברים לתמונה השלמה. דורית אריזון, מעצבת פנים מקצועית ובעלת שם, מציעה לכם את ההזדמנות לעצב את ביתכם בסגנון הכפרי האהוב עליכם על בסיס ידע מקצועי עדכני ומיטב הטרנדים החמים בעולם עיצוב הפנים.

עבודה משותפת למען המטרה

התהליך של עיצוב פנים בית כפרי מתחיל בינינו בפגישת היכרות בה נציף את כל הרעיונות, החלומות וההעדפות שלכם, נבחן את חלל הבית, את המאפיינים המרכזיים שלו ואת הקווים המנחים והקווים האדומים שלכם לגבי העיצוב הסופי. בהמשך הדרך, נפעל בשיתוף פעולה על מנת לחשוף אתכם לכל האפשרויות העומדות בפניכם, ולייצר תכנית עיצוב מותאמת במיוחד בשבילכם, ונשענת כאמור על כל הכללים והעקרונות המקצועיים של עיצוב פנים כפרי.


עיצוב פנים בסגנון כפרי

צרו קשר ונצא לדרך מרתקת בעולמות העיצוב

דורית אריזון מזמינה אתכם ליצור קשר עוד היום בטלפון 054-5670700 ולקבוע פגישת היכרות מקצועית בה תוכלו להכיר את דורית באופן אישי, להתרשם מעבודותיה הייחודיות, ללמוד על תהליך העיצוב שאתם הולכים לעבור ועל אופן ההתנהלות המשותפת, ולהזניק את התהליך שבסופו עומד הבית המעוצב שלכם, הרבה מעבר למה שאי פעם חלמתם.


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics